Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

millisest kalastustarbest viimati ilma jäid? :)

More
12 years 3 months ago #1385 by Napsitrall
Jäin ilma ühest lipsust kuskile roika taha ja kui see sealt pääses,siis sihukese vingaaliga lendas leppa kogu ülejäänu krempel ,et mu ise voolitud korgi antenn läks katki nigu nätsti. Suuremaid kadusid pole ette tulnud viimasel ajal. Tõuke läheb ka meeletult ja muid limuseid. :) Üritasin siinsamas Keila jõel ,aga null oli kirjas enne kui õngegi lahti sain. Vesi puhta pööraseks keeranud.
Ma koduaknast ikka teen luuret,et kui ikka põllud on vee all,siis pole mõtet lollitada seal ja teine indikaator on Keila katlamaja korsten,mille järgi tuule suund paika panna. Baromeetri leiab netist. Kui neist midagi natukenegi kokku sobib,siis võib proovima minna.
More
12 years 3 months ago #1389 by ubinas
Ega jah, vesi on ikka liiga hull praegu. Eile ka Kasarile tiiru tegin. Lutsu oleks tahtnud. Esialgu tekkis küsimus, kus see jõgi siin on? Põllud suht vee all ja jõeni viskamiseks peab pingutama natuke isegi. Kui isegi jõeni tonka ära lajatad, siis suure tõenäosusega tagasi kaldasse enam siiski ei saa. Niimoodi neid rakendusi eile läks ikka omajagu - plaks ja plaks haleda tamiili laksatuse järel. Lõpuks loobusin, sest rahast hakkas kahju.

More
12 years 3 months ago #1391 by Mark0

ubinas wrote: Ega jah, vesi on ikka liiga hull praegu. Eile ka Kasarile tiiru tegin. Lutsu oleks tahtnud. Esialgu tekkis küsimus, kus see jõgi siin on? Põllud suht vee all ja jõeni viskamiseks peab pingutama natuke isegi. Kui isegi jõeni tonka ära lajatad, siis suure tõenäosusega tagasi kaldasse enam siiski ei saa. Niimoodi neid rakendusi eile läks ikka omajagu - plaks ja plaks haleda tamiili laksatuse järel. Lõpuks loobusin, sest rahast hakkas kahju.

Tamiil ka natuke õrnake, et nii lihtsalt tonkasi vette jätad ?
Sry ma uudishimust, omal 9.4kg 0.33mm tamiil peal ja kui just kuskile köie taha ei jää, siis mõned kilod mererohtu tõmbab kenasti välja koos juurikatega :P
More
12 years 3 months ago #1392 by ubinas
Noh, mis ta nii õrnake ikka on - 16kg testiga. Aga kui sul ikka korralik malts kiire vooluga rakendusse kantakse ning tagasi üle konkreetse heinamaa kerima pead, siis on suur tõenäosus küll, et kuskile taha sa oma vidinad lõpuks jätad.
More
12 years 3 months ago #1394 by Napsitrall
Aga täna olin nii nutikas,et läksin jõge hiilima ilma varustuseta ja õieti tegin. Muidu oleks ikka kiusatus tekkinud. Natuke peab jõgedele hinge tõmmata andma. Vesi hull mis kole. Aga ükskord algab aega kui ma ....... :-)
More
12 years 3 months ago #1519 by renqu
käisime jõe peal lolli mängimas et võibolla saab mõne lutsu kätte. Vesi ikka kõrge ,jäin kahest donkast ilma ,ühe lajatasin puu otsa.
Time to create page: 0.202 seconds
Powered by Kunena Forum