Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lantide teema

More
7 years 2 months ago #8641 by mercury
Replied by mercury on topic Lantide teema
Mu onu ikka õpetas et käed tuleb enne ussi katsumist rohu või mullaga kokku teha, eriti kui käed sääsemürgi või bensuga koos. Ükskord sõbraga katsetasime siis latikat püüdes, et kas on vahe sees. No ei olnud. Ka hiljem pole täheldand, et lõhnadeta saab ja lõhnadega mitte. Ma arvan et vees need ained ahustuvad kiiresti ja see rohkem ebausk.

More
6 years 10 months ago #9072 by Kalaportaal.ee
Replied by Kalaportaal.ee on topic Lantide teema

Spinnerbait - tubli peibutis haugipüügil

Spinnerbaiti on tutvustatud kui varakevadeks sobivat vahendit, mis toimib kõige paremini tärkava hõreda pilliroo ja taimestiku seest püüdes. Seal töötabki ta suurepäraselt, sest haug peatub peale kudemist pikalt just madalas vees, kuni veetaimestik on täiskasvanud ja vee temperatuur soojenenud suvesoojuse tasemele.[hr]
Loe edasi: www.kalaportaal.ee/opetused-ja-artiklid/...peibutis-haugipuugil
More
6 years 10 months ago #9073 by STF
Replied by STF on topic Lantide teema
Olen säherdustega edukalt püüdnud kuni jää tulekuni. Ka keskpärane meistrimees teeb spinnerbaidi ise valmis, tuusti asemele võib panna kummikala vms.
More
6 years 5 months ago - 6 years 5 months ago #9547 by treblek2
Replied by treblek2 on topic Lantide teema
Tere oskab keegi midagi selle landi (Sonax nr. 4) kohta rääkida? Praegu sügisele püügile sobilik järves ?

Attachments:
Last edit: 6 years 5 months ago by hannes.
More
6 years 5 months ago #9553 by Andres1984
Replied by Andres1984 on topic Lantide teema
Kui defekte ei ole ja laba ilusti mängib, siis vast ikka töötab. See tundub olevat BF Super Vibraxi analoog, mis mul kunagi hästi ahvenat/haugi/forelli tõi.
Time to create page: 0.257 seconds
Powered by Kunena Forum