Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2015

More
8 years 4 months ago #7413 by Huligaan
Replied by Huligaan on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Kala on kindlasti sees - kontaktid landiga ja ka silmside kalaga kinnitab seda.

Alla anda ma veel ei kavatse. Lohutab vaid see, et sõber kes mu punasepüüki kaasas sai ka hooajal vaid 2 alamõõdulist :D

Kui pea ei jaga, siis rahakott korrutab!
More
8 years 4 months ago #7430 by Huligaan
Replied by Huligaan on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Ma ei tea kuidas Teiega siin lood on, aga minu näpud juba sügelevad ning juba teen eelluuret uutele lõikudele :D

Kui pea ei jaga, siis rahakott korrutab!

More
8 years 4 months ago #7433 by Tom
Replied by Tom on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Tere
Mis ta siin ei sügele, asi täitsa hull. Arvestades veel seda, et eelmine hooaeg õnnestus lõppuks ka esimene forell tabada peale 2 aastat nullitamist(kusjuures veel nii, et isegi ei näinud ühtegi forelli, kättesaamisest rääkimata.) Kahjuks või õnneks otsustasin esimese mõõdus forelli vabastada.
Tegelikult asi juba nii hull, et mõni päev tagasi panin lendõnge toas kokku ja vehkisin sellega niisama. Selle peale küsis naine, et kas kõik on ikka korras. Ei osanudgi nagu midagi vastata. B)
Igastahes otsustasin nädalavahetusel natuke haugi lennukaga kiusata. Sõja ajal on kärbes ka liha.

Parimat
Toomas
More
8 years 4 months ago #7434 by volx
Replied by volx on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Minge püüdke närvide rahustuseks haugi.Rabab isukalt ja vaatamata külmale veele punnib vastu ka
mitte ei pea notti tirima.Eelmine nädalavahetus 10 kaasa ja 7 tagasi,see siis 2 päeva peale.
More
8 years 4 months ago - 8 years 4 months ago #7435 by Huligaan
Replied by Huligaan on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Ei taha enam haugi. Kogus mis sellel aastal käest läbi on käinud, on suuremad kui viimase 3 aasta jooksul kokku.

Jõeka püük on nagu klubis ilusa naise ärarääkimine Vs haugipüük on nagu enese aitamine


PS: minu jaoks :D

Kui pea ei jaga, siis rahakott korrutab!
Last edit: 8 years 4 months ago by Huligaan. Reason: sõnastus
The following user(s) said Thank You: hannes, wingsuit
More
8 years 4 months ago #7437 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Jõeforelli hooaeg 2015
aga aita ennast ikka, muidu läheb surve liiga suureks ja haug hakkab äkki näksti kuskil suvalisel hetkel otsa, keset tööpäeva kontorilaua taga nt :P
Time to create page: 0.226 seconds
Powered by Kunena Forum