Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2015

More
8 years 5 months ago #7303 by mmartin
Replied by mmartin on topic Jõeforelli hooaeg 2015
iseasi kas igaüks tohib seda lammutama asuda või peab kuskile teada andma .
More
8 years 5 months ago #7304 by Ilves
Replied by Ilves on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Kindlasti pead veenduma, et tammist allavoolu lähedal koelmuid ei ole, sest muidu lahti pääsev muda võib allpool koelmutel marja ära lämmatada.

More
8 years 5 months ago #7312 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Siin eelnevalt olnud kalade ea määramise jutule võiks nüüd lugeda ka ajakirja "Kalale!" äsjailmunud numbrit, kus ihtüoloogid tutvustavad seda teemat.
More
8 years 5 months ago - 8 years 5 months ago #7353 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Kas keegi on jälginud kudemist tänavu? Olen 40 aasta jooksul seda järjepidavalt teinud 3 - 4 jõel, kus tüüpiline on tavaliselt kudemine oktoobris-novembris ja julgen seni pidada tänavust sügist kõige kehvemaks, kui mitte arvestada 2000. a., kui üks minu jälgitavatest jõgedest oli allpool kudemisala seitsme kopratammiga 2 km lõigul täielikult suletud. On ka tänavu muidugi kalu ja pesasid, kuid enneolematult vähe. Pesi on vaevalt 10% soodsamatest aastatest.
Last edit: 8 years 5 months ago by Jeekim. Reason: kirjaviga
More
8 years 5 months ago #7354 by Svennu
Replied by Svennu on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Nii nukrad lood lausa? Äkki avaldad need jõed siis, et rahvas ja ka mina ise oskaks neid vältida? Muidu roogitakse need viimasedki kalad varsti teadmatuses välja...
Eeldan, et järva jõgedega tegu pole, sest neis pole ka eelnevatel aastatel enam eriti kudejaid olnud...
More
8 years 5 months ago #7355 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Taibukas oled Svennu... ja mina rumaluke hakkasin juba teeviitasid valmistama.
Time to create page: 0.224 seconds
Powered by Kunena Forum