Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2015

More
9 years 3 months ago #5886 by timo
Replied by timo on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Madis, leechipea on jeekimi looming ja sellel on kaalu 2,4g + suled. On ports päid ka 1,9g seega toimetamist jagub! See lendõnge teema on minust veel valgusaastate kaugusel . . . kuigi silmal ilus vaadata, kui püütakse!
More
9 years 3 months ago #5887 by m2nnja
Replied by m2nnja on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Põhimõtteliselt sama kraam, aga lennukale :)




Attachments:
The following user(s) said Thank You: timo

More
9 years 3 months ago - 9 years 3 months ago #5888 by STF
Replied by STF on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Lendõnge liitse jt sarnaseid "putukaid" olen edukalt kasutanud spinninguga loopimisel, tarvis on vaid väikest lisaraskust. Lisaraskus (milleks sobib hästi 2-3-grammine libisev tina) võimaldab liitse ja karvatuuste siduda ka otse striimerikonksule, ühtlasi saab vastavalt vajadusele hõlpsasti valida peibutise raskust. Põhimõtteliselt sama asi nagu Texas rig. Sellise rakenduse peale pole keeruline tulla.

Kibelen juba peibutiste valmistamiseks katsetama "võldasekiivreid" (välismaa keeles 'sculpin helmet'). Eile saabusid pakiga, tellisin ka Stepanow Fishingu valmis võldaseid - need tundusid sedavõrd ahvatlevad, nagu näha ka juuresolevalt videolt.

flymenfishingcompany.org/products/fish-s...ucts/sculpin-helmet/
flymenfishingcompany.org/products/fish-s...mini-sculpin-helmet/
www.stepanow-fishing.com/offer/bullheads-new;en

Last edit: 9 years 3 months ago by STF.
More
9 years 3 months ago #5892 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Olen neid "scupin helmet" päid poes uurinud. Tundusid olevat alumiiniumitaolisest materjalist ja liiga kerged.
www.tightline.ee/vi-idoc_edit+i14483089
More
9 years 3 months ago - 9 years 3 months ago #5893 by STF
Replied by STF on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Jeekim, hea teada, aga need pole osutatud võldasepead. Suur Sculpin helmet kaalub 3 g, väike 1,4 g ja minivariant 0,5 grammi, see viimane on paras lendõngemeestele. Jõeforellipeibutiste valmistamiseks tunduvad paremini sobivat väiksed, vähemalt nii mulle tundub, kui ma neid toorikuid ja valmis vidinaid näpu vahel keerutan. Eks varsti saab spinninguga katsetada.
Last edit: 9 years 3 months ago by STF.
The following user(s) said Thank You: Jeekim
More
9 years 3 months ago #5897 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2015
STF, tänan tähelepanu juhtimast. On tõesti nii - sama tootja, kuid vähe teine artikkel.
Time to create page: 0.248 seconds
Powered by Kunena Forum