Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2015

More
8 years 10 months ago #6524 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforelli hooaeg 2015
No lõpuks üks korralik kala kah galeriis.Vot see on juba väga tõsine kala.
Kas kindel jõekas või kerge merikaks olemise võimalusega?
Igal juhul õnnitlused!
More
8 years 10 months ago #6525 by STF
Replied by STF on topic Jõeforelli hooaeg 2015

oss wrote: suht pinnale tuli seda puidust kolakat rabama


Luba küsida, mis lant? Swartzonker? Kas sellisega läksidki forelli püüdma või tuli see koll üllatusena haugipüügi käigus? Mina olen seni kasutanud forellipüügil pigem pisemaid lante, suuremad on võtnud nr 1 pöörlevat või liitsi. Aga forellikütt K, kellelt ma olen nii mõndagi õppinud, kasutab ca 10 cm isetehtud liigendlanti, mille prototüübi töötas välja Allpere. Pidavat suurtele meeldima.

More
8 years 10 months ago #6526 by oss
Replied by oss on topic Jõeforelli hooaeg 2015
ei mina neid lantide nimesid tea, mingi ca 50g ja 20cm punn pika kummisabaga. muidugi läksin sellega haugi püüdma, kõigele lisaks oli jäme tross seal ees ja võtt toimus keset päeva. viimasel ajal olen kogenud, et forellijõgedel ( kus tuleb lisakaart soetada ) saab vaid väikesi haugipulki. ilusad kalad on ikka seal, kus vähem rahvast liigub.
More
8 years 10 months ago #6527 by STF
Replied by STF on topic Jõeforelli hooaeg 2015
No siis on küll jama lugu - lähed ausate kavatsustega haugi püüdma, ja mingi forell tuleb ja rikub päeva...
More
8 years 10 months ago #6528 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2015
oss: Väidan, et suurema landiga tuleb ka suurem kala. L64 ja 2,7kg
Ei maksa siiski reegliks pidada. Väike kala muidugi ei võta 20 cm lanti, samas suurem kala on lihtsalt võimeline suuremast saagist toituma, kuid ka temal on kirpvähid, ühepäevikud, kaanid, puruvanad jne. tavaline menüü.
More
8 years 10 months ago #6530 by TT
Replied by TT on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Landiks Savage Gear Reel Eel või Hard Eel ei või olla? Too firma igatahes samalaadset lanti toodab.

Endal tänase käigu peale üks L39 kaaluga 700g kotti sattus, hea meel oli üle pika aja suure kala võitlust tunda. Lisaks oli ka 25-34 cm tegelasi ca 10 tükki.
Attachments:
Time to create page: 0.206 seconds
Powered by Kunena Forum