Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2015

More
8 years 11 months ago #6464 by karlan
Replied by karlan on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Tänane kala lauspäikesega, tuli otsa üsna pika viske peale ca 15 m kauguselt. Tralli tegi kahe mehe jagu (kevadise L58-ga ei anna võrrelda). Ühelt suuremalt kalalt tõmbasin leechi suust välja ja üks mõõdus kalaga kontakt oli veel.
L49 1.204kg

Attachments:
More
8 years 11 months ago #6465 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Pole vist kohalik.

More
8 years 11 months ago #6466 by karlan
Replied by karlan on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Ma ei tea miks mul pildid nii halva kvaliteediga alati on kui siia portaali need lisan. :unsure: Kala oli tegelikult ilus kollakas ja punaseid täppe oli ohtralt mida siin aga näha ei ole.
More
8 years 11 months ago #6467 by hannes
Replied by hannes on topic Jõeforelli hooaeg 2015

karlan wrote: Ma ei tea miks mul pildid nii halva kvaliteediga alati on kui siia portaali need lisan. :unsure:

Huvitav, ma ise pole siin fotode kvaliteedimuutust täheldanud...
More
8 years 11 months ago #6468 by raulj
Replied by raulj on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Antud pildil tundub probleemiks olema hoopis liiga tugev valgus ja hele taust. Kaamera üritab pildil ka tumedamad osad nähtavaks teha ja nii lähevad heledamad kohad kaduma.
More
8 years 11 months ago #6491 by Uitaja
Replied by Uitaja on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Mul tänase püügi järel tekkis jälle juurde mõtteainet teemal leech ja sellega püüdmine. Kuna täna päike sillerdas, siis oli vee all toimuv päris hästi näha. Lisaks ühele kalale mille ma kätte sain, registreerisin mitmeid võtte ja järgi ujumisi. Osad kalad tantsisid ümber leechi hullu moodi, ikka ühe külje pealt ja teise külje pealt ja alt ründasid, saates leechi nõnda moodi kaldani sisuliselt välja, aga ära ei võta. Mõni ka korra napsas, kuid ikkagi ei midagi. Üks kala saatis leechi mu ees oleva lohuni ja jäi siis sinna passima. Ma seejärel korduvalt lasin ta eest leechi läbi ujuda, mängitades erineva amplituudiga, erinevatel kõrgustel, kuid ta ei pidanud leechi enam millekski ja seisis seal tuimalt edasi. Põnev on, et miks nii. Kuidas sa suudad kala peidust välja meelitada, aga võtma teda ei saa. Kas leechi imitatsioon ei ole piisavalt hea, või mängitan ma liiga vähe usutavalt. Või on ikkagi ilm süüdi :)
Time to create page: 0.120 seconds
Powered by Kunena Forum