Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 8

More
9 years 8 months ago #5350 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 8
Vastasin ära. Kui saad, tee püügikohtade valikuga selline muudatus, et saaks panna mitu valikut. Ma ise püüan praktiliselt kõikides Eesti piirkondades, seega on "valik" Lääne-Viru, mis ma panin, tegelikult eksitav. Ja selliseid "multirajoonide" inimesi on oioi kui palju. Aga muidu jõudu ja jaksu uurimustöö kirjutamisel.
More
9 years 8 months ago #5351 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 8
Tundub luureinfo kogumine olevat siin :D Keset suve teeb koolitükke.

Usaldan pimesi ja vastan ikka :)

More
9 years 8 months ago #5352 by Lumetaat
Replied by Lumetaat on topic Jõeforell vol. 8
Ka mina langesin lõksu ja vastasin ära. Nüüd kogu inf reedetud, aga minugi püügipiirkond on suvaline, sest minagi olen see üks tuhandetest MULTIRAJOONSETEST inimestest. Lisaks pole ka kindlat peibutist millele truu olla.
More
9 years 8 months ago - 9 years 8 months ago #5353 by timo
Replied by timo on topic Jõeforell vol. 8
Eile hommiku tööl arvet tehes märkasin kuupäevana et raisk kuu aega on jäänud veel 15 septembrini!!!!!! Ja see suvi on äärmiselt vähe aega olnud jõgede/nirede külastamiseks. Ilm tundus ka sobiv olema. Vaatasin siis kiirelt üle nimekirja võimalikest kohtadest, mis avastust vajavad ning tööpäev saigi lõpetatud 12:00. Kohale jõudes oli lõik suhteliselt kinni kasvanud, leechide vastu kalal huvi puudus, edasi liikudes hakkas ka sügavamaid taimkattest vabamaid auke tekkima ning otsustasin rapala vobleri kasuks. Kus siis hakkas liiklus pihta, täpikud tulid oma pesadest välja ning ründasid igas asendis peibutist. Alamõõdus tegelased olid need aktivistid. Taevas mässis ennast tumedaks ning hakkas korralik sadu. Õnnestus siis natukene pontsakam tegelane otsa saada, tunde järgi 40+, tegi kõik kohustuslikud elemendid ära (hüpped, rullimised, sukeldamised ja sööstud), sain kala kenasti enda juurde (munadeni vesises heinas), mõõtsin ära, 41 konks kenasti lõuas. Panin kala korraks kõrval oleva mätta peale, et seljakott seljast võtta ning saak kotikalaks lugeda. Kui mõne sekund hiljem ümber pöörasin - kala njeetu, ainult vobler lebas mättal. Ei kuulnud ka mingit suplsu. Nagu oleks unes kala kätte saanud ja siis üles ärganud. Ropendasin viisakalt, kahva ei kasutanud! Ma pooldan samuti mõtet, et kalale mingi võimalus oma elu eest jääks võidelda. See juhtum ilmestab seda suurepäraselt, tõesti VIIMANE VÕIMALUS OLI SEE täpikul ja ta kasutas seda oskuslikult. Kallas korraliku vihma ning otsustasin seepeale püügi lõpetada, kiskus hämaraks samuti. Tagasiteel oli meel rahunenud, kuid 10 m enne autot suutsin oksaga kahlakasse augu saada!

Lähiajal lähen seda kohta uuesti kaema!

Timo
Last edit: 9 years 8 months ago by timo.
More
9 years 8 months ago #5354 by karlan
Replied by karlan on topic Jõeforell vol. 8
Uurimustööd teen praegu sellepärast, kuna kevadel lihtsalt ei jaksanud ega viitsinud sellega tegeleda ja lükkasin selle augusti lõppu :cheer: Kui kellegil on huvi võin töö valmis saades ka huvilistele näitamiseks saata ma usun, et näidata milleks kõigi teie abi vaja oli ;)
More
9 years 8 months ago #5355 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 8
Tulemused huvitaks vast kõiki :) Nii, et postita julgelt siia
Time to create page: 0.193 seconds
Powered by Kunena Forum