Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 5

More
10 years 3 months ago - 10 years 3 months ago #4170 by hannes
Replied by hannes on topic Jõeforell vol. 5

allu0 wrote: kas need leechid töötavad hästi?

Kardan, et m2nnja leechid rohkem lendõngele mõeldud. Poe leechid (nt Salmos müüdavad) on reeglina sellised, mis on tehtud tavalisest jigipeast. Olen kuulnud, et leechiprofid neid ei soovita - kala kinnijäämine pidi halvem olema.

Kui soovid häid jõeforelli leeche, mida spinninguridvaga püüda, võta privaatsõnumi teel ühendust kasutajaga Jeekim, ta meisterdab suurepäraseid peibutisi (Y)
Pilt siin:

Attachments:
Last edit: 10 years 3 months ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: allu0
More
10 years 3 months ago #4171 by Matu
Replied by Matu on topic Jõeforell vol. 5
Ma ei ole selle forelli püügiga eriti kursis ning tahaksin teada mis need leechid on ning kuidas nendega püüda?Aitäh

More
10 years 3 months ago #4172 by karlan
The following user(s) said Thank You: Matu
More
10 years 3 months ago #4173 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 5
Leechipüük ja saamislugu esmaautori poolt (lk. 16 -19):
www2.lehtiluukku.fi/esp/espview?p=eyJmaW...LCJhcyI6MCwiY3MiOjB9
More
10 years 3 months ago #4174 by Matu
Replied by Matu on topic Jõeforell vol. 5
Jeekim lugesin et leechiga haugi püüdes jääd tõenäoliselt leechist ilma et kas siis jämedam jõhv ei aitaks või kas leechiga püüdes trossi võib kasutada?See viimane küsimus võib olla küll natuke loll aga ma olen forelli püügis alles algaja.
More
10 years 3 months ago #4175 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 5
Jämedam tamiil vaid segab kerge leechi heitmist, uppumist ja mängitamist. Mina pean trossile lisaks ka lõksu ülearuseks, sest leech ei keeruta tamiili ja kui leechi tahan vahetada, siis uue sidumine käib ruttu.
Time to create page: 0.109 seconds
Powered by Kunena Forum