Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 5

More
10 years 3 months ago #4164 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 5
Jeekim on ekspert ja teab vast kõige täpsemalt.
Mina kavatsen igal võimalikul hetkel leechi otsa panna see hooaeg :) Kui tõesti külm liiga teeb siis vast pean vobleriga leppima.

Küsimus kõigile, kes kahlavad. Ega ju talvel/kevadel kahlamata ei jäta? Vastutustundlikult ja kruusases kohas veest välja, või mis?? Küsin, sest mõni tegelane tundub üsna arrituvat selle teema peale.
More
10 years 3 months ago #4165 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 5
Leech peaks ju talvel teoorias väga hästi töötama, kui ilm plussis ja külm kasutamist ei sega.

Talvel-varakevadel kahlamisel tasub lihtsalt vaadata, kuhu astud. Tark pole vist ka vahetult koelmualast ülesvoolu muda lendu keerutada.
Paljudel jõgedel pole vahetult koelmualade lähedal üldse mõtet püügiaega raisata, kuna (mõõdu)kala seal niikui nii ei passi. Sügavamates-mudasemates lõikudes kahlata niikui nii ei saa.
Muidugi on ka lõike, kus väikse vahega vaheldub koelmuala sügavama "lubavama" osaga.

More
10 years 3 months ago #4166 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 5
Leechiga võib küll talvel ka kena kala tabada. Kahjuks saan siin eputada vaid tuttavate poolt püütud kalade piltidega.
www.kalale.ee/sisu/NywxMzY1NDIyLDMsYW5kb2gsMQ/
www.kalale.ee/sisu/NywxMzc2MTAzLDMsdGFhdmltb24sMQ/
More
10 years 3 months ago - 10 years 3 months ago #4167 by m2nnja
Replied by m2nnja on topic Jõeforell vol. 5
Leechiga saab ikka püüda talvel ja isegi lennukaga :) Mul lihtsalt nad kergemad kõvasti. Üks eelmise talve poolemeetrine :) Tänagi eelistasin merikapüügile putukate sidumist :)



Attachments:
Last edit: 10 years 3 months ago by m2nnja.
More
10 years 3 months ago #4168 by allu0
Replied by allu0 on topic Jõeforell vol. 5
Oo mis uhked pildid :) kas need leechid töötavad hästi? Mul endal mingi poest ostetud ja näeb väga teistsugune välja.
More
10 years 3 months ago #4169 by allu0
Replied by allu0 on topic Jõeforell vol. 5
Ega ma muidugi püügi võtteid ja nippe ei tea aga 1 kord olen proovinud. Kala õnnestus otsa saada aga kätte ei saanud :)
Time to create page: 0.106 seconds
Powered by Kunena Forum