Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 3

More
11 years 3 months ago - 11 years 2 months ago #3078 by ceemic
Replied by ceemic on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Oi krt. Loomulikult rääkisin nanofiilist. Suutsin ikka väga mööda lugeda :oops:

Mis tamiili (monofiili) puudutab, siis ise olen ka -22C-ga püüdnud. Kasutasin nii 0,22 Strofti kui ka 0,23 Sufix XL Strongi. Üllatav oli see, et Sufix tundus miinustega isegi pehmemaks jääv, kui Stroft.
Hea nipp jäätumise leevendamiseks on tamiili kokkumäärimine mõni õliga. Mina läksin lihtsama vastupanu teed ja kasutasin tavalist toiduõli :lol: Valasin seda veidi pooli peale ja lasin tamiilikeerdude vahele imbuda (seda tasuks teha enne püügi algust +kraadide juures), lisaks määrisin kokku ka rõngad. -17C - -22C ilmaga pidi otsarõngast vähesest jääst vaid mõned korrad püügipäeva jooksul puhastama.
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
More
11 years 3 months ago - 11 years 2 months ago #3084 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Poola riik mulle paki saatis. Täpsemalt üks lennuka sait. Minu tellitud paki. Krt, väike laps vist kah ei keksi oma kommikoti juures nii, nagu mina täna. Sidumispink ja -tarvikud, hunnik erinevaid kaela- ja sabasulgi, karvu, niite ja muud vajalikku. Kui nüüd homme ainult Jüri välja ei naeraks, et valed asjad hankisin...
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.

More
11 years 3 months ago - 11 years 2 months ago #3085 by ceemic
Replied by ceemic on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Ära siis unusta oma esimesi linnukesi meile näitamast :)
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
More
11 years 3 months ago - 11 years 2 months ago #3086 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
2 varianti: kas näitangi, või keeldun isegi ise neid vaatamast... Eks näis, kuidas välja tulevad. Üritan täna ennast ka tinapeadega varustada. Siis jääb veel sidumisniidid ja peade värvimise protseduur.
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
More
11 years 3 months ago - 11 years 2 months ago #3087 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Oot, see stuff on sul ikka leechide jaoks või otsustasid vahepeal lennukameheks hakata?
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
More
11 years 3 months ago - 11 years 2 months ago #3088 by ceemic
Replied by ceemic on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Aapua on ikka leechi-kunn :)
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
Time to create page: 0.111 seconds
Powered by Kunena Forum