Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 3

More
11 years 2 months ago - 11 years 2 months ago #3143 by ceemic
Replied by ceemic on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Ma ise panustasin ka just nendesamade roovahel olevate väga sügavate aukude peale. Isegi leechiga sai need läbi kammitud. Tühjus, mis tühjus...
Sõber pommitas samu kohti ka kummika ja pöörlevatega, seega sai kasutatud kõikvõimalikke vahendeid, kuid tulutult.

Üle-eile Järvas samuti enamik kalu suht "süütutest" madalatest kohtadest tulid.
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
More
11 years 2 months ago - 11 years 2 months ago #3144 by unemati001
Õnnitlen jõekakütte tulemusliku hooaja avamise puhul! Ise alles ootan jää minekut.... pole sellist kohta veel näinud kus loopida saaks. On ühe lõigu peal vaba vett kuid sealt püüdmine suht mõtetu tegevus, pole ma sealt muud saanud kui paar harjust mingi kolm aastat tagasi ja peale seda ma sinna kanti enam eriti ei trügi, mis neist ilusatest kaladest sinna landi otsa ikka meelitada... pigem ootan kuni need magusamad kohad lahti lähevad... seniks aga edu teistele!
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.

More
11 years 2 months ago - 11 years 2 months ago #3145 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Otsustasin, et mulle see talvine jõeforelli tagaajamine eriti ei istu. Täna tegin 10 km matka, aga kala ei näinud. Suhteliselt võimatu oli hääletuks jääda. Vees igal pool kõndida ei saa, ka külm on ja tekivad mingid lollakad lained, mis päris kaugele vastu kaldajääd loksuvad. Kaldal on paras koorik, kus on kohati küll väga mugav kõndida, aga mis siiski hullult krudiseb. Pole heli summutavaid lehti ega linnulaulu, isegi ühegi metsloomaga ei kohtunud, mis suvel selle lõigu peal nii tavaline on.

Kui jõuab nüüd sula ajal enne suurvett, siis paar korda ehk proovin veel.
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
More
11 years 2 months ago - 11 years 2 months ago #3151 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Kas keegi talvistest jõekahuntidest on täheldanud seda, kui palju mõjutab lumesadu kala võtmist?

Vihmaga pidi küll kala ettevaatlikum olema, seda olen ka ise tähele pannud. Aga lumi ei tohiks ju nii palju mõjutada või mis? :)
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
More
11 years 2 months ago #3155 by sven862
Replied by sven862 on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Selle hooaja jooksul olen täheldanud, et kui ikka paksu lund tuleb siis kala ei võta, vähemalt minu puhul.
Kes teab kas asi on selles lumes või sellega kaasnevad õhurõhu muutuses..igastahes mulle jäi selline mulje. Kõike edukam päev oli kui pilvi peaaegu olnudki ja sain blackfury otsa panna...sellega käis 3 kala kaldal, millest 1 kotti ja kõik alla tunni
More
11 years 2 months ago #3156 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
OK. Kui järgmine kord minek on, pistan ka igaks juhuks Black Fury karpi :)
Time to create page: 0.105 seconds
Powered by Kunena Forum