Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 3

More
11 years 3 months ago - 11 years 2 months ago #3089 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
ceemic õigust räägib, kui "kunn" ära jätta :D Lennukas jääb minust veel puutumata.
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
More
11 years 3 months ago - 11 years 2 months ago #3090 by Kivi
Replied by Kivi on topic Vastus: Jõeforell vol. 3

aapua wrote: Siis jääb veel sidumisniidid ja peade värvimise protseduur.


Kas sa arvad, et peaks need tinapead üle värvima? Ja millega plaanid värvida?
Ma ka tasapisi uurinud/lugenud ja tekkis ka mõte mõned suled tinapeade külge siduda.
Ma ostsin 1 ja 2 grammised tinapead, aga edasine tegevus vähe soiku jäänud
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.

More
11 years 3 months ago - 11 years 2 months ago #3092 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Ma kõiki kindlasti ei värvi, vähemalt nendel, millele teen hallid "kehad". Valgetel ja mustadel küll. Värvidega nii, et ega ise ei oskakski muud kui autode aerosoole pakkuda. Vähemalt ise plaanin teha nendega. Oluline on, et pärast saaks peale korraliku püsiva laki.
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
More
11 years 3 months ago - 11 years 2 months ago #3093 by Kivi
Replied by Kivi on topic Vastus: Jõeforell vol. 3

aapua wrote: Värvidega nii, et ega ise ei oskakski muud kui autode aerosoole pakkuda. Vähemalt ise plaanin teha nendega. Oluline on, et pärast saaks peale korraliku püsiva laki.

Ma mõtlesin, et äkki küünelakiga üle võõbata.
Neid lakke tänapäeval rohkemates värvides kui autode aerosoole
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
More
11 years 3 months ago - 11 years 2 months ago #3094 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Küünelakk on selleks üks kehvemaid. Kui värvid mustast erksamaid värve, siis kõigepealt alla valge ja sellele peale kuivamist juba soovitud värv. Nii tuleb värv palju elavam. Kui ei kasuta eriti kulumiskindlaid värve, tuleb ka lakkida mõne hästi tugeva lakiga. Isegi parketilakid on väga head, kuid ei ole mõtet mõne pea tarvis osta, sest vajad max sõrmkübaratäit. Mina lakin neid 2-komponentse polüuretaanlakiga "Teknodur 290", kuid mina valmistan ka palju.
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
More
11 years 3 months ago - 11 years 2 months ago #3095 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Kui ma paari üksikut tina olen värvinud, siis isegi varem lakitud pinnale jääb marker tegelikult väga hästi peale, kui tal lasta ära kuivada ja siis aerosool-lakiga üle teha. Aerosool-lakke saab igasugu kunsti, hobi ja mudelinduse poodidest.
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
Time to create page: 0.117 seconds
Powered by Kunena Forum