Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 3

More
10 years 10 months ago #3566 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 3
Kalapildil oleva sambliku ja võilillelehtede järgi arvan ma teadvat, mis jõel sa käisid... :D

1,3 väikses nires on tõeline kaif, kas pole??? Õnnitlused rekordi puhul!

PS. Ega sa leeche ei proovinud?
More
10 years 10 months ago #3567 by hannes
Replied by hannes on topic Jõeforell vol. 3

aapua wrote: Kalapildil oleva sambliku ja võilillelehtede järgi arvan ma teadvat, mis jõel sa käisid...

Ma loodan, et sa teed ikka nalja!? :cheer: Mine tea, äkki oledki juba saavutanud mingisuguse jõekapüügi astraaltasandi ja paugutad mööda jõgesid nagu maatriksi filmis (enne on kogu eesti jõgede inf ajukettale laetud vms) :cheer:

Aga Svenile õnnitlused, väga kobe kala! :fish2:

More
10 years 10 months ago #3568 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 3
Tänud :)

Põlvini väikeses nires püüda on täielik kaiff, iga kell mõnusam kui kalda vahel ragistada. Forkad ujuvad jalge juures :D ja just aukudest suurt kala saada on ikka mõnna tõesti :D

Jõgi polegi nii salajane, tavaline lisalehe jõe ülemjooks naugu selgus :D

Leechid jõudsid alles täna minuni ja kindel plaan homme proovile nad panna ;)
More
10 years 10 months ago #3572 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 3
Minu poolt kah üks forellipilt vahelduseks:

l46 L50 1370g

Pikka juttu ei hakka kirjutama :cheer:
More
10 years 10 months ago - 10 years 10 months ago #3573 by hannes
Replied by hannes on topic Jõeforell vol. 3
Ceemic (Y)

Tegin täna hommikuse treti, 5.30 olin jõe ääres (oleks isegi veel varem pidanud alustama, päike oli juba päris kõrgel). Muidu tingimused püügiks väga 5+.

Suurt kala ei näinud, kuid päris tühjade kätega ka koju ei tulnud. Mõõdulinti polnud ja sai ta kohe ära giljotineeritud, seepärast täpset mõõtu ei tea. L38 kanti ta oli. Landiks Lovec-Rapy Ablet.

Püük oli täiesti uue varustusega. Kuna vana ketas läks taevaseid kalu püüdma, siis olin sunnitud uue muretsema. Kettal nimeks Shimano Biomaster 2500. Väga mõnus-sujuv rull, silm krt säras, kui esimesi viskeid tegin :) Ridvaks Atemi Gladiator 2.1 Ultra Light, ka selle kohta ei saa ühtegi paha sõna öelda.
Last edit: 10 years 10 months ago by hannes.
More
10 years 10 months ago #3575 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Jõeforell vol. 3
Ja keegi ei usu kui ma kiidan ning soovitan Atemi ritvu....
Time to create page: 0.242 seconds
Powered by Kunena Forum