Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 3

More
10 years 9 months ago #3544 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 3
Tere Scuba! Seekord tõesti loobusin oma mikronire fetišist ja käisin veidi vesisemat niret, lausa jõge, külastamas.
More
10 years 9 months ago #3548 by raikoj
Replied by raikoj on topic Jõeforell vol. 3
Palju õnne! Ei ole endal üldse aega praegu öösel tegutseda.

More
10 years 9 months ago #3549 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 3
Uhke kala! Eriti meeldiv, et sinul ei kobistanud kogemata, vaid ikka visade otsingute tulemusena.
More
10 years 9 months ago #3550 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 3
Õnnitlused aapuale :)
Käisin täna ka järvas. Lant sai vette pool 5...kala liigutas ja lõbus oli. Mõõdukala ei tabanud, küll aga nägin. Kui päike kõrgel oli siis oli asi võimatu, jõgi vohas forellist...kõik sellised paar cm alla mõõdu. Aga tee, mis sa teed, astu kui vaikselt tahes, igalt poolt ujus kala välja, ma vist olen täielik elevalt. Loodan, et asi oli päikeses, vaiksemalt ma vist enam ei suudaks.

Kas on lootust, et 1-2 aasta pärast võiks mõõdukaid rohkem olla? Vähemalt praegu saab ikka kõvasti 1-3cm all mõõdu kalu tagasi visatud ja näeb neid ka jões...järelkasvu tundub ikka väga kõvasti olevat. Samas pole 10 aastast kogemust, et oskaks spekuleerida. Keegi targem ehk??

Vana mõõduga oleks vist iga kord kotis 5-6 kala
More
10 years 9 months ago #3551 by berku
Replied by berku on topic Jõeforell vol. 3
Mu meelest järvas neid forellipulkasid hulgim olnud kogu aeg. Ei ole täheldanud, et mõõdukaid viimasel ajal rohkem oleks.

Aga saakidest siis... eelmisel nädalal kaks retke. Esimene lõppes sellega, et unustasin kahlakad koju. Läksin siis teksaste ja sandaalidega . Esimeses mudaaugus andsin alla ja sõitsin koju tagasi. Teine käik oli edulisem, 6 kala kaldale ja 2 kotti, neist suurim 42,5 cm. Selle aasta rekordkala ja landiks jälle uppuv Are. Kaks mutritonkat tegin ka kahjutuks, ühe otsas oli väike ahven.. elulooma temast enam ei saanud. Tonkamees teadis mis teeb, oli oma mutripasa just õigesse auku visanud, sealt olen isegi varem mõõdukala saanud.
More
10 years 9 months ago #3553 by Kivi
Replied by Kivi on topic Jõeforell vol. 3

berku wrote: Kaks mutritonkat tegin ka kahjutuks, ühe otsas oli väike ahven.. elulooma temast enam ei saanud. Tonkamees teadis mis teeb, oli oma mutripasa just õigesse auku visanud, sealt olen isegi varem mõõdukala saanud.

Puhtalt enese harimiseks küsin, et millest selline tonkapõlgus?
Ma pole küll kuskilt välja lugenud, et tonka raskuseks ei võiks mutter olla või et siis liinil ritv taga peaks olema
Time to create page: 0.199 seconds
Powered by Kunena Forum