Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Pajataks natuke ahvenast

More
11 years 7 months ago #2712 by Wapsik
Homme vist jälle Ilmatsalu jõge ründama lähen või Palalinna järve Lähtele..
More
11 years 7 months ago - 11 years 7 months ago #2715 by Wapsik
Sai siis Ilmatsalu jõel käidud. 1 selline 2 kilo tuuri havi lasi landi otsast jalga aga pole ka ime kui püüan 1 harulise konksuga. Aga 4 ahvenat sai ka ikka ära petetud... üks 320 grammine, mingi 200 grammine lasi kaldalt jalga ja 2 100 grammist ka veel....suurt kala seal on aga..
Last edit: 11 years 7 months ago by hannes.

More
11 years 7 months ago #2738 by RL
Replied by RL on topic Vastus: Pajataks natuke ahvenast
Sai mindud haugi püüdma kuid sain ahvena, 800 grammise, väiksemaid ka kuid sellist nägi minu silm esmakortselt, pilt on alateemas viimased saagid vol2 all, püüdsin siis 10 cm valge punase seljaga silikoniga.

viimased saagid vol 2
More
11 years 4 months ago #3009 by ubinas
Ehk keegi on ahunat saanud söödastamata marmõssiga? Osad mehed niimoodi vahel püüavad, kui ahun veel aplam on. Kas mängitamine erineb palju söödastatud mõssi mängitamisest? Rohkem nagu sikuga või siiski väristamine, kuid teise amplituudiga?
More
11 years 4 months ago #3010 by oinz
Kui ahven all ja näljane siis võid kasvõi söödastamata püksiluku tamiili otsas alla lasta ja ikka kala saada. Olen saanud 5cm põigiga peaaegu sama pikkasid ahvenaid. Tollel päeval pold mingit vahet mille alla lasid ja kas seal midagi otsas oli. Ei jõudnud püügiriist põhja vajuda, kui juba väike triibik otsas oli. Tavaliselt peab ikka paar kolm mõlli kirbu otsa ajama ja põhja peal väristama. Kui võtt väga aktiivseks kisub, siis võid mõllid ära jätta ja sama mängu jätkata.
More
11 years 4 months ago - 11 years 4 months ago #3011 by Mark0
Millal jõuab eestis kätte see päev, kus 10cm ahvenad eranditult tagasi lastakse ja ei ilastata Soome ja muu maailma kalastusvideote peale, kus 30cm+ ahvenaid välja tiritakse ?
Nii palju ja tihti, kui ma kellegi poolt üles laetud videosi vaadanud olen, on eestis olukord ikka rohkem, kui masendav, kasvõi eelviimane "Kalailm" saade ...
Oleks siis süüagi midagi sellistelt, aga see mentaliteet sukib ikka 500ga eestis, et kiideldakse kilodega, mitte kala suurusega enamusjaolt :(
Last edit: 11 years 4 months ago by Mark0.
The following user(s) said Thank You: velts, rünno
Time to create page: 0.118 seconds
Powered by Kunena Forum