Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Küsitlus: spinning või käsiõng - kumba eelistad?

Poll: Milline kalapüügi riist on sulle rohkem meeltmööda - kas spinning või käsiõng? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Käsiõng (või tonka)
3 10.3%
Spinning
11 37.9%
Püüan mõlemaga
15 51.7%
Total number of voters: 29
Only registered users can participate to this poll
More
12 years 6 months ago #948 by DJ JoYsTiK
Mind ikka tõmbab rohkem ussileotamine kuna siis saab kenasti lösutada toolil ja vahtida korki või oodata kellukest.
Tavaline rutiin veekogu ääres siiani on olnud, et käsiõnged sisse siis feeder koos söödakorviga ja seejärel kui viitsin siis loobin vahest spinnat seal vahetus läheduses, et korgid ka paista oleks. Aga nii kui korgi mäng pihta hakkab siis unube spinna kuni kojuminekuni tavaliselt :D
More
12 years 6 months ago #951 by muhomor2
minu arvamus on selline et kalamees peab kõigega püüdma , sest kõik on huvitav . kevad särg ja viidikas käsiõngega - kaif , kevad latikas gruntaga (donkaga) - super , suve säinas ja afunn pörlevaga - mmm , koha kummi landiga või gruntaga - mõnus ju , aga forell - (Y) , jerk ja suured haugid - kõik see on minu huvi ja hobi ja muideks ka töö sest ma õpetan ka väikseid kalamehi ja õpetan neid armastada kõike püüke :woohoo:
The following user(s) said Thank You: Napsitrall

More
12 years 6 months ago #959 by valiuz
Spinning. Saab suuremaid kalu :)
More
12 years 6 months ago #969 by Taavir
Ma ka spinnat eelistan kuigi ega ussileotamisest ka ära ei ütle :fish2:
More
12 years 6 months ago #970 by võtas-uxu
Mul polegi enam ühtegi käsikat järgi.:oops: Viimati sai vintis peaga käsikas pärnu muulipeal puruks kukutud ja polegi uut sotanud. See-eest spinnasid on kodus 5-6 tükki.
Nii et, "puhast verd spinnamees"(Y)
More
12 years 5 months ago #1087 by pehkucho
Ise ka rohkem spinna peal.Ussiõng on kül alati kaasas aga üldiselt see veekoguni ei jõua.Aga enne jääd on plaanis see kindlasti veel vette saada.
Time to create page: 0.114 seconds
Powered by Kunena Forum