Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Muu varustus kalapüügiks

More
7 years 7 months ago #8440 by kinks
Replied by kinks on topic Muu varustus kalapüügiks
Mõõtude osas soovitan ka minna Tightlines ja proovida Patagonia saapaid. Ja võta kahlakad kaasa, siis saad õige pildi ette. Ma käisin koos kahladega testimas ja võibolla osa tänasest rahulolust ongi just see, et ostsin saapad peale kahlakaid ja numbrid said õiged.
Mul muidu 42-3 jalg enamasti ja saapad läksid vist gramm suurem number (43 midagi). Visioni numbrid olid mul enamvähem samad mis Patagonial. +- pool numbrit ehk, sõltub jalakujust ka.

Muidu Patagonia Ultralight saapad on võrreldes Visioni omadega (mida sai proovitud Eestis olevad kõik tookord ära) oluliselt kergemad, minu jala jaoks väga mugavad. Pigem nagu mugav matkasaabas kui klassikaline naelakast jala otsas. Sobib just hästi mumeelest Eesti jõekapüügiks, kus mööda metsa kõndimist palju. Ja Patagonia seni hästi vastu pidanud, ma ei käi väga palju ka muidugi.
The following user(s) said Thank You: Ridiculous

More
6 years 10 months ago #9183 by ceemic
Replied by ceemic on topic Muu varustus kalapüügiks
Kahlamissaabaste teemal:
Täna tuli 1,5 hooaega vanal Loikkal pool talda lahti, niiet muda ja kruus soki all hõõrus.
Mida asemele võtta? Kas astuda samasse ämbrisse ja uuesti Loikkad, mis tegelikult olid väga mugavad, või miskit muud vaadata?
More
6 years 10 months ago #9186 by ceemic
Replied by ceemic on topic Muu varustus kalapüügiks
Soovitusi?
Loikka vs Hopper?
More
6 years 10 months ago #9187 by Karlil
Replied by Karlil on topic Muu varustus kalapüügiks
Maaletooja ise soovitab pigem Loikka Mudelit. Mõtlesin ise ka Hopperid osta, aga need ei pidavat nii vastupidavad ja mugavad olema(eks see muidugi maitse asi), ma olen Loikkadega väga rahul ja uued võtaks pigem samad.
More
6 years 10 months ago #9190 by Ridiculous
Loikkad mul hästi pidanud. Talla kihid pärast mitut aastat hakkasid omavahel lahti tulema, aga kingsepp liimis kokku ja pärast seda ilusti pidanud. Hopperilt lootsin seetõttu palju (sarnane aga väidetavalt väga kerge), kui esmalt kataloogis nägin. Päriselus proovides meeldis Loikka rohkem ja väga kerged need Hopperid ka ei tundunud. Ei usu, et nö "kergsaapaks" mõeldud Hopper Loikkast paremini vastu peaks. Lisaks Loikka üks parim detail on need pisikesed sisseehitatud naastud aga Hopperil mindud teiste eeskujul nende ise sissekruvitatavate jurakate peale.

Kuigi seljataga alles paarkümmend püügipäeva, siis seni on igati heast küljest näidanud end Simmsi Vapor-id. Ostsin nad tuttavate soovituste põhjal, kes palju saapaid proovinud ja kiitsid just vastupidavust ja mugavust liikuvamal püügil. On tõesti mugavad. Vastupidavusest oskan kunagi hiljem rääkida.
The following user(s) said Thank You: ceemic
Time to create page: 0.232 seconds
Powered by Kunena Forum