Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

JERK lant kus kuidas ja millega

More
12 years 9 months ago #286 by muhomor2
kui vaadata ameerika videosi suursuu ahvena püügist siis näed , et mehed püüavad ka multirulliga (seebi karbiga)... multiga saab ka väikest lanti visata , ainut rulli pooli mõõt on veits väiksem , kui näiteks jerki või mere rullil...
More
12 years 9 months ago #287 by iceq
21g peaga nr. 4 kummilutti viskab enamvähem sama palju (5601C JB + nöör 0.35 + kuni 160g 190cm kaigas) kui stats rulliga (turu Okuma + 0.28 tamiil + 240cm turu ritv). Vastu tugevamat tuult ainult asi problemaatiline - kui kinni tõmbab, siis lõhub kiirelt silikoni ära.
Ise kasutan oma jerki varustust sageli tavalite spinningu lantidega haugi püügil, kui olen viimase maha unustanud. Ainus mure ongi vist silikonide vastupidavusega selle robustse varustuse juures.

More
11 years 11 months ago #2160 by Napsitrall
See jerkimine võib päris huvitav olla. Põle elus sellise asjaga kokku puutunud.Multikast ei tea ka udumütsigi. Suvepoole ehk keegi tutvustaks värki? Miskist videost ei õpi suurt tuhkagi.Eks ikka ise peab sudima.
More
11 years 11 months ago #2186 by hannes

Napsitrall wrote: Suvepoole ehk keegi tutvustaks värki?

Tartus elab selline mees nagu Muhomor2. Ta üks Eesti kõvemaid jergimehi ja hea meelega näitab sulle, kuidas asjad käivad. Ta on kursis, et oled asjast huvitatud ja võid temaga siin PS-iga ühendust võtta või helistada (saan sulle numbri saata).
More
11 years 1 week ago - 11 years 1 week ago #3293 by kalamees17
Kevad on käes ja vähem kui kuu aega on jäänud haugi keeluaja lõpuni. Olen uurinud pingsalt ja põhjakult uusi lante(mudeleid) ning olen leidnud vägagi huvitavaid asju. Kui vanadest lantidest rääkida siis jäid silma väiksed jergi landid, nt strike pro buster ja salmo slider. Nimelt oleks plaan soetada need, aga kuna mul multirulli pole siis kas tavalise rulliga veab ka nad ära ?
Last edit: 11 years 1 week ago by hannes.
More
11 years 1 week ago - 11 years 1 week ago #3296 by ubinas
Oleneb sellest, mis suurust lanti sa mõtled. Keskmiste slideritega ei ole kindlasti probleeme. Ritv peab lihtsalt haugipüügile kohane olema. Kui sa juba mingeid 60gr alates lante otsa hakkad toppima, eks see ajapikku ikka mõjuma võib hakata jah. Jerk lant ei tähenda alati, et peab multikaga püüdma.
Last edit: 11 years 1 week ago by hannes.
Time to create page: 0.108 seconds
Powered by Kunena Forum