Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
7 years 2 months ago #8795 by Mart1n
Saatsin sõnumi. Skeemi pildi saan õhtul teha.
More
7 years 2 months ago #8796 by Jeekim
Su rulli pooli edasi-tagasi liikumine on liiga pikk. Sellest ka tamiili kuhjumine pooli otstesse. Võimalik, et rulli sees on suurema mudeli parasiithammasratas või ta tihvt on väändunud. Leidsin netist ka video, kus Legalis HA laotab palju paremini:

More
7 years 2 months ago #8797 by Vertu
Mul on Legalis 1500 , mingi vanem mudel. Ja ei laota ka nii liivakellana. Täitsa huvitav oleks teada kuidas poes reageeritakse kui sellise laotuse pärast tagasi viid.
The following user(s) said Thank You: Mart1n
More
7 years 2 months ago #8798 by Jeekim
Ma uurisin ka Venemaa foorumitest vastukajasid Legalis HA-le. Ka seal täheldavad taolist "taljet" pooli keskel. Lahendust nähakse vaid keskele kõrgema "backing"-i allamähkimises või tamiili pealekerimisel peale esimest kolmandikku käsitsi keskosa tunduvalt kõrgemaks poolida, et lõpptulemus normaalne välja näeks. Ju siis konstruktorite viga.
www.fish-hook.ru/polzovateli/1920/photos/42066/
The following user(s) said Thank You: Mart1n
More
7 years 2 months ago #8799 by ceemic
Sellised rullid võiks mõistlik edasimüüja küll tootjale tagasi saata reklamatsioonina ning täpsemat põhjendust küsida.
The following user(s) said Thank You: Mart1n
More
7 years 2 months ago - 7 years 2 months ago #8800 by Mart1n
Võtsin pooli alt ühe seibi ära, läks paremaks. Aga see muidugi tekitas liini peale kerides seda, et hakkas liiga kuhjuma ja tekkisid lõdvad keerud pooli keskele, mis ülevalt alla vajusid.


Aga minu arust jätab alumise serva liiga tühjaks


Ja plahvatuspilt
Attachments:
Last edit: 7 years 2 months ago by Mart1n.
Time to create page: 0.141 seconds
Powered by Kunena Forum