Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Paunküla [ Kalad , söödad , ööbimine jne ]

More
12 years 8 months ago #477 by kalake
Absoluutselt kõigest tahaks teada Paunküla kohta :)
Häid kalastus kohti (milliselt kaldalt).
Mis söötasid kasutada kui latikat püüdma lähen .
On seal palju rahvast?
More
12 years 8 months ago #486 by oinz
Ahvenat olen mina spinnaga püüdmas käinud ardu poolses küljes. Auto saad jätta tõkkepuu lähedale ja sealt veeni paati ja muud mudru tassida on kõva 10 meetrit. Lähed natu edasi ja võid telgi kah püsti lükata ilma et keegi sind segaks. Kui päris priva värki tahad, siis võid oma laagri saarele kolida. Õngitsenud ma seal ei ole. aint spinnatanud ja tonkatanud. Ahvenat võid treffata igalpool. Lohistad vaikse kiirusega 2 jigi ja kui tonkab siis viskad ankru sisse ja kukud kakkuma. Haugipunnid on tüütud. Viivad kõikseaeg lutte koos tinadega minema. Angerjaga seal viimasel ajal kahtlased lood. Kui mingi kuuke tagasi tonkatasime, siis leidsin 250 meetrise lõigu pealt 7 üle kilo ussi:S:S Ei tea mis tõbi või taud neid seal vaevab. Ise saime kolme mehe peale ühe pöidla jämeduse "anakonda". Ei oska muud midagit targutada. Kui miski asi huvitab siis küsi. Ehku oskan vastata

More
12 years 7 months ago #492 by kalake
oinz, kuidas seal rahvaga lood on :/ . mul plaan minna paari sõbraga ja võtta telk ja värgid kaasa .. esialgu oli plaan latikat püüda aga nüüd loen foorumitest kuidas seal on haiged rahva massid ja ega seal suurt ruumi püüda polegi . On se tõsi jutt või mingi loll iba ?
More
12 years 7 months ago #495 by kalake
LÄHIAJAL OMA JALGA SINNA KüLL TAGASI EI TÕSTA , SELLISED INIMESED , SÕBERAL OLEKS PEAAEGU SEE KALALKÄIK VIIMASEKS JÄÄNUD . :/ . Ja kala seal 2 päeva jooksulo ei trehvanud üldse ( V.a surnud angerjad ):/ .
More
12 years 7 months ago #497 by hannes

kalake wrote: SÕBERAL OLEKS PEAAEGU SEE KALALKÄIK VIIMASEKS JÄÄNUD


See on küll karm lugu, mis siis juhtus?
More
12 years 7 months ago #500 by kalake
Kaks kodanikku uputasid ja peksid teda ( arvatavasti olid joonud ,ning niipalju kui mina seal käinud siis seal ikka väga tihti kui mitte igapäev pidu . ) Kuna ka mu sõber oli päris korralikult napsitanud siis oli tagajärg päris jube vaadata ( minule kui kainele inimesele ) :/ .. igatahes ... olge ettevaatlikud seal igasuguste pidutsemistega ja napsitamistega !
Time to create page: 0.136 seconds
Powered by Kunena Forum