Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Paunküla [ Kalad , söödad , ööbimine jne ]

More
12 years 8 months ago #501 by DJ JoYsTiK
No siin leiab siis oinzi jutt ka kinnitust. Et kui tahad päris omaette lällata tuleb üksikule saarele minna.

oinz wrote: Lähed natu edasi ja võid telgi kah püsti lükata ilma et keegi sind segaks. Kui päris priva värki tahad, siis võid oma laagri saarele kolida.

More
12 years 8 months ago #502 by aapua
Minu tagasihoidlik arvamus, ehkki küll ulmefantastika valdkonda kuuluv:

aga mis oleks, kui kalale minnes alkoholi üldse kaasa ei võta või vähemalt ei jooks ennast pildituks? Loogika lihtsalt selles, et kui õhtul kuhugi kõrtsi istuma minna, sinna ju spinningut kaasa ei võeta? Miks peaks olema vastupidi?

Veelkord, see vaid minu arvamus, ma ei kritiseeri kedagi, kes otsustavad kalal olles justnimelt lõõgastuda ja alkoholi kaasabil. Igaüks ise teab.
The following user(s) said Thank You: DJ JoYsTiK

More
12 years 8 months ago #503 by tammekas
Täisjoomist ei poolda aga matkatoolis paar õlli õhtujooksul on väga (Y)
More
12 years 7 months ago #510 by kalake
jep , niipalju kui paadipealt nägime , olid kõik saared täiesti tühjad ja täeisti privaatne , soovitan soojalt sinna minna : ) .
Ja tundub ,et see Kalastuskalender seal küll paike ei pea :D , Käisime ikkagi "Väga heal" päeval ja kalamehi oli ikka korralikult , ja mitte üht võttu :D .
More
12 years 7 months ago #512 by rohuvabakolmik
Kalal käies võib tappa saada küll. Sõber sai eelmisel aastal viljandi kandis üle kurgi sest julges kohalike vendadasid korrale kutsuda......lärmasid teised seal nagu loomad järve ääres. Kusjuures üsna viisakalt veel ütles a tappa sai ikka.
More
12 years 7 months ago #519 by aapua
rohuvabakolmikule - see ju ülimalt loogiline. Viljandi on ju vana tuntud "jõmmipealinn". Khmmm... ma ise kah muidugi exmulk, aga ise vähemalt loodan, et selline "austav nimetus" minu kohta ei käi...
Time to create page: 0.208 seconds
Powered by Kunena Forum