Foorum

lock Jõeforelli hooaeg 2016

Info
21. jaanuar 2016 18.45 #7529 ceemic
Aeg uus teema teha :)
Eelmise hooaja teema siin: www.kalaportaal.ee/foorum/kalapuuk/3382-joeforelli-hooaeg-2015

Tundub, et me oleme lootusetult hiljaks hooaja avamisega jäänud.
Targemad on juba aastavahetusel tuntud kolliaukudesse laagri püsti pannud:
www.nahkanuia.net/?p=11339

Aga 11 päeva veel, siis võime liituda :lol:
Teema on lukustatud.
Info
22. jaanuar 2016 14.40 #7535 Andres1984
Spinningut hoidev noorsand ei tundu olevat tüüpiline röövik.Ilmselt ta lihtsalt ei tea seaduseid ja püügipiiranguid, aga see ei ole vabandatav.Mulle meenus seoses selle pildiga kohe facebook-is levinud teema, kus üks kodanik uhkeldas avalikult sellega, et käib Loobul tonkatamas.
Aga uus hooaeg on algamas ja on paras aeg enda varustust sättima hakata.Tuleb konksud teravaks ihuda ja vanad jahisuusad üle tõrvata...

Soovin kõigile algavaks hooajaks edu!
Teema on lukustatud.
Info
22. jaanuar 2016 14.55 #7536 ceemic
Ilmselgelt pole tegu kriminaaliga, kes surmanuhtlust vääriks.
Aga keeluajal tolmu üles keerutamiseks kena pilt siiski :lol:

Kes veel peale minu esimeseks veebruari nädalaks puhkuse võtsid?
Teema on lukustatud.
Info
22. jaanuar 2016 16.43 #7537 sven862
Ma vist väljamaal tööl vel sel ajal, tulen kindlasti esimesel nädalal tagasi :D Siis kui osa on juba ära puhanud on vabam askeldada :D
Teema on lukustatud.
Info
22. jaanuar 2016 22.44 #7538 Svennu
Õige kah, tulebki ju rajad lasta sisse tallata ja alles siis ise minna :)
Teema on lukustatud.
Info
23. jaanuar 2016 03.53 #7539 lazarus
Et talv ja jää on saatanast, siis saan rahulikult paar nädalat veel kodus kükitada. Siis võib hakata mõtlema, et kas ja kuhu... :)
Teema on lukustatud.
Info
24. jaanuar 2016 19.50 #7542 -antero-
Kindlasti esimesel kuskile proovima :) :fish:
Teema on lukustatud.
Info
24. jaanuar 2016 21.43 #7543 Svennu
Just mõtlesin küsida, et kas mõni nire veel vaba ka on või kõigil juba bronn peal? Suuremad jõed vist kaane all paraku aga lootus püsib, et järgmiseks nädalaks lubatud sulailmad jää minema pühivad ning saab rahus käia.
Teema on lukustatud.
Info
24. jaanuar 2016 22.33 #7545 ceemic
Ma broneerisin kõik Jõgeva, Järva ja Lääne-Viru jõed ära. Mujale võite minna (Y)
Teema on lukustatud.
Info
25. jaanuar 2016 08.10 #7546 raulj
Esimene veebruar vabaks võetud. Kavatsen mõnel Jõgevamaa või Lääne-Virumaa nirel teile konkurentsi pakkuda, pole veel suutnud kindlat jõge välja valida:)
Teema on lukustatud.
Info
25. jaanuar 2016 09.02 #7547 Lumetaat
No ei lasta rahus olla, vaja ikka tolmu üles keerutada. 01.02, 01.02 - kuhu minna, kus lahtine vesi jne. Muudkui köetakse ennast üles nagu sportlased enne suurvõistlusi. Nüüd olete mul ka juba hamba verele ajanud, seega 01.02 tuleb vabaks võtta. 02.02 on kalad kahjuks juba otsas.

Nii, et kaaskannatajad, sõbrad, tuttavad ja konkurendid - kohtumiseni kalavetel, raisk!
Teema on lukustatud.
Info
25. jaanuar 2016 09.11 - 25. jaanuar 2016 15.38 #7548 Huligaan
Tunnen kaladele kaasa, arvan et 01.02 on kõige karmim püük üle Eesti.

Ega siis isegi teisiti ei saa, esimene kuupäev vabaks võetud, ritv,rull,nöör ning ka uued landid varutud. Vaim valmis pandud kopraaukudes komistamiseks ning ka roppude sajatuste uued väljendid kobraste pihta välja mõeldud.

Püüame siis ikkagi mõistuse piires ja avame hooaja edukalt!

PS: Kuna merika püügil osutus käsitöölant murdjaks( elu esimene merikas esimese käsitöölandiga) siis otsustasin jõeforellipüügis sama proovida
Tellitud sai: Terase must punatäpp ja Veltic hõbe pööra.
Nüüd peab vaid ülemist jõudu paluma et merika ja haugihooaeg ei ole visketäpsust päris P**** keeranud :D

Rainer

Kui pea ei jaga, siis rahakott korrutab!
Teema on lukustatud.
Info
26. jaanuar 2016 10.44 #7552 Andres1984
Vähemalt minu puhul on esimene käik forellijõele lõppenud päris tihti mitme landi kaotusega. Talvekuud lihtsalt jätavad oma jälje ja esimesel korral on vaja roostes tehnika korda saada. Samuti röövib lante mõnel uuel nirel püüdmine, aga landid ongi kulumaterjal, nagu jahil olles padrunid.
Terase landid on tegijad ja see mustades toonides punatäpp on minugi landikarbis mitme eksemplariga esindatud. Kasutust on see minu puhul leidnud peamiselt hämaramal ja pimedal ajal.
Teema on lukustatud.
Info
26. jaanuar 2016 11.27 #7553 Seanpaul
Tere kõigile ja head uut algavat hooaega,kas keegi ka lendõngega ründab või kõik spinnaga hetkele peale
Teema on lukustatud.
Info
26. jaanuar 2016 14.30 #7554 Ilves
Minul läks eelmine hooaeg lante, leeche ikka ülivähe. Mõni üksik vb jäi kuskile aga üldiselt peale kahlamispükste soetamist on landikadu pea olematu. Enamasti ikka on haugid selles ikka süüdi kui miskit kaob. Algajatel tasub kindlasti kiiremas korras kahlamispüksid soetada. Hooaja lõpus on juba kahlamispükste maksumus tagasi teenitud lantide allesjäämise suhtes :lol:
Teema on lukustatud.