Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 3

More
11 years 2 months ago #3167 by ubinas
Replied by ubinas on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Kunagi ei ole fotikat sel hetkel, kui teda kõige rohkem vaja oleks.
More
11 years 2 months ago #3168 by Napsitrall
Ilus kala. Mis siin muud lisada. (Y)

More
11 years 2 months ago #3169 by sven862
Replied by sven862 on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Liigun homme saatuse tahtel Viljandist Rakverre ning hommikul on vaba aega. Oskaks keegi soovitada Rakvere kandis mõnd forelli nire? Enda jaoks täiesti tundmatu kant. Mõtlesin Loobu ja Valgejõe peale ise, kuid mis lõik ?
More
11 years 2 months ago #3170 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Mul on kuri kahtlus, et gurud ei söenda siin avalikult lõike nimetada :whistle: Selja, Loobu ja Valgejõgi on kõik tuntud jõeforelli jõed...soovitan näiteks korra siia + kaardile pilgu peale visata ja ise avastama minna. Ikka sellise loogikaga, et mida võpsikum & asulatest kaugem lõik, seda parem. Edu!
More
11 years 2 months ago #3171 by sven862
Replied by sven862 on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Eks see ole õigustatud hirm sul Hannes :) Kardan nats avastama minna, kuna võin ajahätta jääda aga mis mul muud üle jääb.
More
11 years 2 months ago #3175 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Sidumispingiga sellised lood, et kui endale tahad, siis pole küll hirmkallist vaja. Ma tellisin flyfishingust 25 euri maksva pingi. Väga pro asi. Pole ise salmo pakutuga kursis, aga arvan, et need materjalid on pigem lennukaputukatele. Leechidele on vähe teistsuguseid asju vaja.
Time to create page: 0.110 seconds
Powered by Kunena Forum