Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

GPS

More
12 years 7 months ago #535 by võtas-uxu
Replied by võtas-uxu on topic Vastus: GPS
Ise kasutan navigon nimelist GPS-i ja abiks on veel GPS ESSENTIALS.(Y)

market.android.com/details?id=com.mictal...eature=search_result
More
12 years 7 months ago #540 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: GPS

võtas-uxu wrote: abiks on veel GPS ESSENTIALS

Ei saa päris hästi pihta, mis kaarte see kasutab?

More
12 years 7 months ago #541 by võtas-uxu
Replied by võtas-uxu on topic Vastus: GPS
mmmm.... minu teada google mapsi kasutab, krt ega täpselt ei tea ka.
More
12 years 5 months ago #1261 by pehkucho
Replied by pehkucho on topic Vastus: GPS
Siin 1 pärishea link kus tutvustatakse erinevaid navigatsiooniseadmeid.Isiklikult pooldan matkamiseks Garmeni toodangut kuna valik on parem just käsigepsude näol.
www.navigatsioon.ee/
More
12 years 5 months ago #1262 by pehkucho
Replied by pehkucho on topic Vastus: GPS
Hindadest rääkides tundub et ebayst saab neid asju väheke odavamalt aga minuarust siis ei saa kindel olla et kõik toimib siin eestis.Ise ma kül tehnikat põrsas kotis osta ei riskiks
More
12 years 5 months ago #1263 by ceemic
Replied by ceemic on topic Vastus: GPS

hannes / KP wrote: Mul ka miskine Androidi gepsurakendus, nimeks IGO. Olen seda neli korda kasutanud ja kõik need neli korda on ta mind kusagile karutagumikku juhatanud. Kindlasti on Androidile paremaid rakendusi ja kui soovite aega, bensu ja närve säästa, siis sellest IGOst soovitan targu eemale hoida (N)

Ise kasutan IGOt oma telefoni peal tihti, ning ei oska küll ühtki halba sõna öelda. Sul ikka uuemad kaardid kasutusel?
Kui mul aga niisama GPSi metsas/kalal vaja, siis selleks kasutan Maverick'i.
Time to create page: 0.103 seconds
Powered by Kunena Forum