Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

GPS

More
12 years 4 months ago #1264 by Mark0
Replied by Mark0 on topic Vastus: GPS

pehkucho wrote: Hindadest rääkides tundub et ebayst saab neid asju väheke odavamalt aga minuarust siis ei saa kindel olla et kõik toimib siin eestis.Ise ma kül tehnikat põrsas kotis osta ei riskiks

Sõltub millisest ebayst osta. Kui Euroopast ja Euroopa kaart peal, siis ma probleemi ei näe, küll aga tuleb tutvustust lugeda, UK ebays müüakse navisi, millel ainult UK/Iirimaa kaart ja samas ka kogu Euroopa kaardiga. Ja tuleb odavam ka, kui Usast tellida, igasugu makse maksta ja oodata kartes, et vahepeal upub laev ära või kaaperdatakse raudlind koos tellitud kaubaga :P

Garmin ja Tom Tom on sellel turul vaieldamatud liidrid, igasugu tshaina värk ikka ei toimi nii, nagu meie ootused juba ülesse on kruvitud.
More
12 years 4 months ago #1265 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: GPS

ceemic wrote: Sul ikka uuemad kaardid kasutusel?

Pole eriti süvenenud, kuid kardan, et mitte. Niisama navigeerimiseks on ta enam-vähem OK, kuid juhatamisfunktsiooniga on selle versiooni puhul minu meelest ikka hoolega võssa pandud.
Samas ei saa salata, et tast kasu ei oleks - näiteks täna polnud Garminit kaasas ja telefon juhatas mind mööda metsateid auto juurde (olgugi, et satelliitidelt signaali saamiseks kulus ca 15 min)..

More
12 years 4 months ago #1266 by ceemic
Replied by ceemic on topic Vastus: GPS
Kui GPS hakkab müstiliselt kaua "fixi" saama, siis tasuks aeg-ajalt GPS Status nimelist softi kasutada.
market.android.com/details?id=com.eclipsim.gpsstatus2
Time to create page: 0.116 seconds
Powered by Kunena Forum