Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

GPS

More
12 years 9 months ago #209 by fookuspookus
GPS was created by fookuspookus
On's siin kellegil ka kogemusi käsigepsudega? Juhtumisi oskas mu õrnem pool ühe eelajaloolise garmini ära kaotada ja nüüd oleks uut vaja.....olen ise vaaadanud neid uuemaid garmineid kuid äkki leidub midagi etemat ja kust saaks hea hinnaga? ette tänades
More
12 years 9 months ago - 12 years 9 months ago #214 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: GPS
Mul päris uutega endal kogemused puuduvad, endal mõned aastad vana Garmin Etrex Vista. Ei saa nagu nuriseda, võib-olla kohati häirib see, et detailse kaardi puhul jääb natuke aeglaseks.

Viimasel ajal on hakanud päikese käes kummikaitse lahti tulema (selline tunne, et see ollus, millega ta kinni on liimitud, on hakanud "sulama").

Esimeste puutetundlike Garminite kohta olen kuulnud kõlakaid, et neid pidi olema miinuskraadidega ebamugav kasutada aga mine tea, võib-olla on viimastel mudelitel see häda likvideeritud..

Ise ostsin Amazon.com-ist, sain kõvasti odavamalt.

Äkki leiad abi geopeituse foorumist? www.geopeitus.ee/foorum/
Last edit: 12 years 9 months ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: fookuspookus

More
12 years 9 months ago #216 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: GPS
Mul üks käsikas kasutuses, veekindel ja mitteuppuv. OStsin Piritalt, mis iganes paadi- ja merevarustuse ja matka ja spordipood seal on. Üks lihtsamaid mudeleid, suht uus siiski. Kaarti pole, kompass ja koordinaadid. Samas, mina vajan seda metsas, kus niikuinii teid pole. Mina sellega rahul. Vaatan õhtul järgi, mis mudel oli, annan teada.
The following user(s) said Thank You: fookuspookus
More
12 years 9 months ago #226 by fookuspookus
Replied by fookuspookus on topic Vastus: GPS
surfasin netiavarustes ja paistab, et garmin ikka see kõige etem mark on...homme külastan poodi kus neid ka käega katsuda saab ja ju siis läheb ostuks.
More
12 years 7 months ago #526 by Artur
Replied by Artur on topic Vastus: GPS
Ma kasutan näiteks GPS-i jaoks telefoni. Interneti kaudu saab ka satipilte vaadata läbi googli kaardirakenduse + muidugi tavakaardid mis netist automaatselt asukohajärgi tõmbab.
More
12 years 7 months ago #532 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: GPS
Mul ka miskine Androidi gepsurakendus, nimeks IGO. Olen seda neli korda kasutanud ja kõik need neli korda on ta mind kusagile karutagumikku juhatanud. Kindlasti on Androidile paremaid rakendusi ja kui soovite aega, bensu ja närve säästa, siis sellest IGOst soovitan targu eemale hoida (N)
Time to create page: 0.148 seconds
Powered by Kunena Forum