Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
4 years 1 month ago #10938 by Jeekim
Mind ka see tirin häiris ja püüdsin ka ilma. Aga näiteks abumaticute ja ambassadöride antireversid olid goldcasti omast erineva ehitusega ja kerimise ajal olid hääletud.
More
4 years 1 month ago #10939 by nipi
Abumaticutel ja Ambassadeuridel osutus see antireevers siiani selliseks, et IAR-ile vaatamata on rullidel jäetud alles ka see pulk, kuhu antireevers pista, kui peenem süsteem otsad peaks andma...:) Ja neid vana kooli antireeverseid tehakse ja müüakse siiani,

More
4 years 1 month ago #10940 by nipi
Selline silt kinnitati 50-60-tel nööriga Ambassadeuridele ja kallimatele abumaticutele külge, pluss muidugi ka see, kelle poolt oli rull enne müüki kontrollitud.

Läksin eelmisel aastal ikkagi rumalast peast õnge ja ostsin tänapäeval toodetud Ambassadeur 5000-e.

Järgnes see, mis järgnema pidi - rulli pool hakkis end suvalisel ajal keset heidet kinni ja kogu kupatus tuli Svängstasse saata, ja kuna olin ise enne rulli lahti ka võtnud, siis kasvas 100 eurisest rullist 150 eurine rull...ja ega ma pole kindel, kas nüüdki päris õieti töötab. Poolilahutus on ju plastalusel! Ja mis made in Sweden- jupid on nagunii made in China! Krt selle raha eest oleks saanud korraliku vana 5000-se...
Ei ühtki kaasaja rulli enam! Vanadele pruukimata juppe veel liigub.
Attachments:
More
4 years 1 month ago #10941 by nipi
Vanade abu rullide antireevers- üks lollikindlamaid süsteeme
More
4 years 1 month ago #10943 by Vertu
Sõber kunagi Rootsist meres spinna välja tiris. Vana Abumatic 80 oli peal. Tõi mulle selle. Huvi oli kiskusin pulkadeks ja puhastasin ära. Kõik hakkas ilusti toimima. Ainus mis häda et antireeversi juures sellel hammasrattal mõned hambad vigased, püüki see ei sega. Sidur on ka muidugi võrreldes tänapäeva statsidega ülituim.
More
4 years 1 month ago #10945 by nipi
See on see hetk kui mul kade peale tuleb...:)
Time to create page: 0.113 seconds
Powered by Kunena Forum