Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Millise kalastustarbe viimati ostsid?

More
12 years 8 months ago #488 by tammekas

võtas-uxu wrote: .... kas nendega ka midagi tarka teha on, kahtlen!?:lol:


Need vist hiinakad? Mul ka paar analoogset junni, mängivad küll, aga kala pole veel nendega saanud.
Minu viimaseks ostuks olid kummisäärikud ja kalakaal.
More
12 years 7 months ago #525 by Artur
Viimati ostsin rohuvaba landi ja esimeste visetega sain sellga Keila jõest haugi kätte. Seesama haug ja lant mul praegu profiilipildiks. Haug eriti suur polnud ja lasin selle ujuma tagasi

More
12 years 7 months ago #528 by sipsik777
viimati sai ostetud uus kalastustarvete kohver. lõpuks ometi on mugav ja lihtne. sai ka igast pudipadi ostetud. konksud, kummilandid, trossid jne
More
12 years 7 months ago - 12 years 7 months ago #538 by DJ JoYsTiK
Viimati ostsin ma Jaxoni Harmony 330-80g Feederi pikkus 3.30 m


Siis ostsin feederi jaoks rulli mingi hiinakas, ehk käib:

Sai käidud siis ka selles Mustamäe tee ja Vilde ristmikul Zoo kalastus poes ja väga viis, aga mu meelest hinnad nati kallid kui kliendikaarti pole. Aga teenindus hea, kui järjekorda pole siis leiad oma küsimustele vastuse.
Sealt soetasin endale kaks kotti konkse, dragoni Lin-Kar sööta kah 1,8kg, 2 x söödatops ja ühe korgi 4g.
Nüüd siis veel vaja plastikust rüüsi millega söödatops tamiilil kihutab.
Last edit: 12 years 7 months ago by DJ JoYsTiK.
More
12 years 7 months ago #623 by Taavir
Jätsin ka eile poodi natuke eure maha, kaubaks läks kerge 5m käsiritv ja korgi-tamiilinänni. Peeaaegu oleks uue spinna ka ära võtnud aga rahast hakkas viimasel hetkel kahju :)
More
12 years 7 months ago - 12 years 7 months ago #634 by DJ JoYsTiK
Sai ka siis raha kulutatud, lõpuks tuli hiinast mu baiter rull ära + siis poest tarisin koju:
Kelluke
Pöörlad 3 aasaga
sööda korv 20g
tamiil 0,30 atemi
kinnitused landile
ahvena vobler lant atemi
Last edit: 12 years 7 months ago by DJ JoYsTiK.
Time to create page: 0.220 seconds
Powered by Kunena Forum