Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Millise kalastustarbe viimati ostsid?

More
12 years 9 months ago #238 by unemati001
ARE-d on vägagi hea mänguga ja meelitab jõekat ligi hästi!!! 2 ilusat täpikut on see aasta tulnud aga enda oskamatusest tulenevalt pole neid kahjuks kaldale saand :( Silma järgi raske pikkust ja kaalu öelda aga arvan, et sinna 1,2-1,5 kg kanti nad olid. Sõitu tegid hirmsasti. Esimest tuli vastu voolu kerida ja väsitada aga see osutus raskemaks kui esmalt arvasin, vähemasti nägin kala ära ja julgen öelda et see suurem oli kui siiani saanud. Lisasin ka pildi mis mul siiani kõiksee paremini toimind. Aga nii palju võin veel öelda, et see jõgi mida ma külastan siis seal väiksed voblerit (vähemalt minul) pole himustanud. Soovitan proovida!
Attachments:
More
12 years 9 months ago - 12 years 9 months ago #239 by hannes
Polegi varem sellise maalinguga AREt näinud, näeb tõepoolest päris apetiitne välja... :)
Last edit: 12 years 9 months ago by hannes.

More
12 years 9 months ago #271 by oinz
Kurask!!!!!!!! :evil:
Kalastustarvete poed on saadanast!!!
tänane saak: 3 popper lanti, kaks õngekorki, tinade komlpekt, valguspulgad, 1 unn ja shimano technikum tamiil. Arve 36 euri :unsure:
Teen ettepaneku mootustada Anonüümsetete Kalastustarvete Ostjate ühing ehk lühidalt AKO
koos saame sest haigusest lahti. Esimene kohtumine omme kell 10 salmo poes :)
More
12 years 9 months ago #272 by sipsik777
More
12 years 9 months ago #273 by oinz
Edasi üritame ainult silmi nuumata ja mitte midagi ostmata sealt välja tulla :cheer:
More
12 years 9 months ago #274 by Eufoorik
mõte väärt teostamist (Y) , ma ei julge enam pangakontolegi vaadata. sai siis jälle ostetud üks 8g kork, 2 kummikala ning üks kalastaja ajakiri kah kirsiks koogipeale
Time to create page: 0.147 seconds
Powered by Kunena Forum