Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Millise kalastustarbe viimati ostsid?

More
12 years 8 months ago #276 by unemati001
mulle samuti meeldib OINZ-i mõte, endal samuti enamus vabast krõbisevast ikka kalatarvete peale läheb. alles eile sai soetatud paar uut trossi, alles siis kui hakkasin neid teiste asjadega ühte karpi panema avastasin et mul neid tervel 3 tk olemas ja paremad kui uued.:(
More
12 years 7 months ago #397 by unemati001
Ma nüüd paar päeva tagasi soetasin mõne MEPPS landi. Üks oli selline huvitav pöörakas et sellel kaks laba ja kogu süsteem üles ehitatud trossi peale saab näha kuidas toimib. Ilmselt täna lähen seda ujutama. Teine aga oli striimer, sellise ma leidsin eelmine aasta ja tänavu sain selle otsa ilusa jõeka millest ma muidugi ilma jäin, kalast loomulikult. Striimer ise muidugi vana ja väeti seega otsustasingi siis uue soetada ja see siis eelmisest tiba väiksem (nr2), eelmine nr3 oli.

More
12 years 7 months ago #398 by kalavees
Viimati oli suurem väljaminek, ostsin Minn Kota elektrimootori. Järve peale polegi sellega veel vuristama jõudnud, aku puudu. Eks näis ka, kas on asjalik pill.
More
12 years 7 months ago #402 by sipsik777
läksin saaremaale ja mõtlesin et teeks väikse püügi peatuse ka. Olin ostnud parema rulliku, paar rohulanti, tina ning hunnik kummilante. Kahjuks kalale ei jõudnudki kuna muid asju oli nii palju vaja teha ning pidin tallinnas tagasi olema õhtuks :( Teinekord :)
More
12 years 7 months ago #407 by DJ JoYsTiK
* Rapala MinnowSpoon rohuvabalant
* Dragoni linaski eelsööt
* Dragoni lõhnainet linaskile
* Athemi väike mõrd
More
12 years 7 months ago - 12 years 7 months ago #483 by võtas-uxu
Viimase paari päevaga omale soetanud....

.... need on lant.ee poest
Mepps Aglia Brown Trout nr 3 / 6,5g
Mepps Aglia Brown Trout nr 2 / 4,5g
Mepps Aglia Copper/Red Tail nr 2 / 4.5g

.... e-bayst naljahinna ja tasuta postitamisega....





.... kas nendega ka midagi tarka teha on, kahtlen!?:lol:
Last edit: 12 years 7 months ago by võtas-uxu. Reason: kirjavead
Time to create page: 0.113 seconds
Powered by Kunena Forum