Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Mis toimub Selja jõel??

More
3 years 3 months ago #11415 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Mis toimub Selja jõel??
See oli väga ammu. 1969, jõulupaiku. Ise sel aastal olin seal kalal viimast korda 5. detsembril. Enne uut aastat tuli teade sellest lekkest Jäneda NST kütusehoidlas. Sellele ojale oleks ka paar ämbritäit liig. Jutud olid, et kohalikud viisid 4 kiloseid forelle sigadele söödaks. Ise ma sain kohale vaatama minna alles peale uut aastat, väikseid surnuid palju, ka paar kahest oli näha veel. Jänijões kudemine oli selleks ajaks ammu lõppenud ja eks siis alamjooksul pesades mari võis pääseda. Pääses ka see osa alamjooksu kaladest, kes Jägalas talvitab. Järgnes pikk kurb periood, kuni ise taastus.
More
3 years 3 months ago #11416 by Vertu
Replied by Vertu on topic Mis toimub Selja jõel??
Nipi ei saa najast aru kui vastu lõõbitkse. See siis Oostriku lõherünnaku kohta.

More
3 years 1 month ago #11452 by tere112
Replied by tere112 on topic Mis toimub Selja jõel??
Tänane vaatepilt siis Vodja jõel:
More
3 years 1 month ago #11453 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Mis toimub Selja jõel??
See ju ongi tänapäevane eesrindlik tootmiskultuur.
More
3 years 1 month ago #11457 by Vertu
Replied by Vertu on topic Mis toimub Selja jõel??
Muideks, viimases Kalastajas Herki Tuus selgitab ka seda päevalubade teemat ja hinda. Et kas ikka on kallis või mitte. Aus olla, siis mu meelest väga asjalik jutt, loogiline et kes rohkem püüab, see rohkem maksab ja endine hooajaluba mis võimaldas 14 senti päevas püüki hinnatumatel forellijõgedel, oli liiga odav.
The following user(s) said Thank You: priitp
More
3 years 1 month ago #11458 by scuba
Replied by scuba on topic Mis toimub Selja jõel??
Loomulikult peaks pikema perioodi luba valikus olema ja kui vana on odav,siis kujundagu hind kõrgemaks.Näiteks 200.Iga mees ise teab kuidas oma rahaga kalandust toetab.Mina küll ei tea ,mis päeval püüki alustan ja mis päeval lõpetan.Ja kas mõne tunni parast soovin uuesti minna.Ei viitsi nende ühepäevalubadega siksida.
Time to create page: 0.121 seconds
Powered by Kunena Forum