Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Röövpüük!

More
12 years 6 months ago - 9 years 11 months ago #615 by kruks
Röövpüük! was created by kruks
Olen palju röövpüügivõrke spinninguga välja tõmmanud ja hävitanud,minule selline asi ei meeldi ja ma arvan,et võrgu ostmisel peaks näitama iga kalur ette kehtiva võrguloa,mittte nii,et mõni juku läheb ja ostab ja paneb sinna kuhu heaks arvab selle võrgujupi ning täipeaga unustabki selle sisse.
Need poed mis võrke müüvad peaks võrgud ära märgistama ja kirja panema kliendi andmed juhuks kui mõne võrguga probleeme tulevikus peaks tekkima.
Mis te arvate sellisest mõttest kas tasuks ära
Last edit: 9 years 11 months ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: muhomor2
More
12 years 6 months ago #616 by kalake
Replied by kalake on topic Vastus: Röövpüük!
Tasuks kindlasti .. Minu soov oleks üldse kõik selline võrgu ja mõrra jama põlema panna ,et kümne aata pärast ka veel veekogu ääres mõtet käia oleks :/ .

More
12 years 6 months ago #617 by kruks
Replied by kruks on topic Vastus: Röövpüük!
jah mõrdasi ei saa piiratea sest neid tehtakse ise kuid võrgupanekut saaks sellisel moel suts vähendada.
More
12 years 6 months ago #618 by tammekas
Replied by tammekas on topic Vastus: Röövpüük!
Mul ajab ka see võrgundus sita keema. Tõesti peaks iga võrguostja saama seda teha vaid loa alusel. Samuti võiks ära keelata hiina võrkude müügi, võibolla siis ei saa iga suvaline ajukääbik endale võrguostmist lubada ja kallimaid võrkusid ei taheta ka sisse unustada.
More
12 years 6 months ago #622 by Taavir
Replied by Taavir on topic Vastus: Röövpüük!
Mu meelest täitsa õige jutt!! (Y) kalurite puhul meres on võrgud muidugi ok , aga väiksmate järvede peal võiks küll võrgutamise ära lõpetada. See hiina pask on küige hullem alles sõitsime mootoriga ühte võrku sisse ja see ajas ikka marru küll. Ma olen ise mitu võrku noaga katki lõiganud ja kaldale tirinud, üks oli tõmmatud risti üle jõe , on kuramuse tõprakari.
More
12 years 5 months ago #883 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Röövpüük!
www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/m...a-kala.d?id=59256156

Loodan väga, et need mehed saavad sellise karistuse, et silmadest tuld välja lööb (kuigi eriti ei imestaks, kui selleks on näpuviibutus ja 100 EUR trahvi). Hea vähemalt, et mõned sellised tegelinskid vahel ka kätte saadakse..
Time to create page: 0.164 seconds
Powered by Kunena Forum