Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Röövpüük!

More
10 years 1 week ago #4743 by rommi
Replied by rommi on topic Vastus: Röövpüük!
Tõesti hea asi. Aga kas keegi on selle telefonis ka tööle saanud, mul see Piirangud minu lähedal jääbki mõtlema. Geps on sees küll.
More
8 years 8 months ago #6839 by Mart1n
Replied by Mart1n on topic Röövpüük!
Täiesti süüdimatu noorhärra kuulutab Facebooki avalikus grupis, et paneb ööseks tonkasid Loobu jõkke.

Attachments:

More
8 years 4 months ago #7383 by mmartin
Replied by mmartin on topic Röövpüük!
inspektoritega on eriti väiksemates kohtades kitsas käes.Mina näiteks pole kesk eesti kandis veel kordagi inspektori otsa satunud ometi käin peaaegi iga päev jõe ääres kuna see on maja lähedal :D.küll aga hakkavad puud tihtipeale oksi ragistama kui kudemist vaatamas käin :D ja ega siin ei aita väga inspektorile teatamine kah sest kui nemad ühel hetkel siia jõuavad on röövikud ammu teise jõepeal teises linnas kah ilmselt :D ja need võrgud on tõesti probleemiks saanud .odav hiina saast ei maksa midagi ja iga suvaline koolipioss suudab kah selle soetada ja peale kooli selle jõele risti ette visata .minu silmad avas see kui narva jõelt tõmmati mingi väga lühikese ajaga välja üle 6000 ebaseadusliku silmutorbiku see on minuarust ulme .
ma kujutan ette et kui selle probleemiga tegelema ei hakata siis 50 aasta pärast on jutt kesk eesti kaladest saamas legendiks :) niiet tuleb omal soolatoru kaasa võtta :) ja muidugi minujaoks on müstika see et inspektoril on küll relv ja ta tohib sellest isegi hoiatus lasu teha aga kui ma ta pikalt saadan siis seadusesilmis ta kellegi pihta sellest tulistada ei või . väljaarvatud siis muidugi kui mina peaks seda ennem tegema aga jah sellised läbimõtlematta seadused meil kahjuks on.varsti on moes vabatahtlikest prigaadid kes kes hakkavad omakohut mõistma sest riik juu ei suuda oma kalavarusi päästa :D tuli pikk jutt aga tere hommikust :D
More
Time to create page: 0.138 seconds
Powered by Kunena Forum