Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Merikas, merikas....

More
4 years 5 months ago #10772 by Kalaportaal.ee
Replied by Kalaportaal.ee on topic Merikas, merikas....
Mõtteid Olavi Ruitlaselt.

Röövpüüdja on ka inimene

Lõheliste kudeaeg kestab ja västrapoisid passivad ahingutega jõgede ääres. Teised poisid, inspektorid ja vabatahtlikud kudevalvajad passivad esimesi. Vahel joppab ühtedel – leiavad rahuliku hetke, et paar kala ära torgata, vahepeal joppab kaladel ja mõni kuderahu rikkuja saab trahvi maksta.


The following user(s) said Thank You: Täpik
More
4 years 3 months ago #10803 by Vertu
Replied by Vertu on topic Merikas, merikas....
Viimane Kalastaja annab aru kuidas eelmine sügis Vodja ja Esna jõel asuvatel koelmutel mitmeid meriforelle kudemas nähti. Pluss mitu spinninguga tabatud meriforelli Kirna alt. :)
The following user(s) said Thank You: Täpik

More
4 years 3 months ago #10804 by Täpik
Replied by Täpik on topic Merikas, merikas....
See putukaga püük võib põnev olla. Eesti vetes kasutatakse ka kreveti imitatsiooniga putukaid.
More
4 years 3 months ago #10817 by mapu
Replied by mapu on topic Merikas, merikas....
Tere,

ehk tiba teemaväline aga jagage oma kogemusi kahlamispükste aluste soojade pükste osas (külma ja väga külma vee puhul). Põhisõna on küll vill aga proovisin näiteks talveks mõeldud `tight` jooksupükse ja täitsa okei oli.

Variant oleks ka jalgratturitele mõeldud, traksidega, hingavad talvepüksid. Selg on konstant soojas, hoiaksid kenasti asendit ja material tõrjuks liigset niiskust, ainuke miinus on põiel käimisega...

Kellegil viimase mõttega kogemusi?

Tänan!
More
4 years 3 months ago #10818 by Rainer
Replied by Rainer on topic Merikas, merikas....

mapu wrote: Tere,

ehk tiba teemaväline aga jagage oma kogemusi kahlamispükste aluste soojade pükste osas


Mina käin väga külma veega nii, et soe pesu, dressipüksid ning lisaks veel paksud talvepüksid. Ülemine ots samuti soe pesu ning siis lisaks mitu sviitrit (Visioni subzero jope on päris hea asi aluskihiks). Ma olen aru saanud, et just kihiline riietus ongi see, mis hoiab hästi sooja.
Mul hakkavad tavaliselt pigem varbad külmetama.
More
4 years 3 months ago #10819 by Hein
Replied by Hein on topic Merikas, merikas....
Enne kui soojade alusriiete peale raha kulutama hakata, tasub vaadata, mis neopreenide hinnad on, võib juhtuda, et mõttekam on hoopis need osta. Head sokid on siiski ka neopreenist pükstega vajalikud.
Time to create page: 0.124 seconds
Powered by Kunena Forum