Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2016

More
8 years 1 month ago #7593 by Huligaan
Replied by Huligaan on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Hommik


Eilse päeva postitusi lugedes on kahetised emotsioonid - hea meel et keegi kala saanud on. Samas krdi kade meel kah.

Kus te mehed kalastate?!
Eile sai kell 8 oldud jõel ning kell 16 maha tuldud ( 4 erinevat lõiku, kus eelnevalt kalaga kontakte olnud) ja tulemuseks 1 kontakt. Nutuseks teeb veel see, et silma järgi oli väike.

Peaks hakkama ka kellelgil sabas sörkima :D :D

Rainer

Kui pea ei jaga, siis rahakott korrutab!
More
8 years 1 month ago #7594 by STF
Replied by STF on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Huligaan, mitte et ma kade oleks, aga minu sappa Sul ei tasu võtta. Külastasin samuti nelja lõiku, kus varem on talvel kala olnud, nüüd aga null mis null. Ma väga vara ei viitsinud end liigutama hakata, jõin kohvi ja tõstsin lante karpi, kell 11 olin jõe ääres. Jälgi ees ei olnud. Pärastlõunal nägin üht Pärnu meest, kes oli tulnud Oostrikult. Kalamehi olnud seal küllaga, kätte oli ta saanud paar alamõõdulist.

More
8 years 1 month ago #7595 by Andres1984
Replied by Andres1984 on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Tundub, et enamus forellikütte käis Järvamaa niredel õnne katsumas. Kas keegi siinsetest Lääne-Viru jõgedel ka käis? Ise olen tööl ja jõuan alles järgmisel nädalavahetusel jõele.

PS. Tundub, et Rando landid on talvisel ajal tegijad!
More
8 years 1 month ago - 8 years 1 month ago #7596 by kopamees
Replied by kopamees on topic Jõeforelli hooaeg 2016
kala siis mis tuli Ceemiku jälgedest :) 42cm ja 980g

Attachments:
Last edit: 8 years 1 month ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: hannes, ceemic, Rainer, elmerike, Justas
More
8 years 1 month ago #7597 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Rando landid on terve hooaja jooksul tegijad! :)
More
8 years 1 month ago - 8 years 1 month ago #7598 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforelli hooaeg 2016
kopamees, väga kena kala!

Järelikult liigun ma piisavalt vaikselt :cheer:
Last edit: 8 years 1 month ago by ceemic.
Time to create page: 0.135 seconds
Powered by Kunena Forum