Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2016

More
8 years 1 month ago #7913 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Jõeforelli hooaeg 2016
mul oli täna jutuubi päev ja sattus ette siuke kena teemassesobiv video rootslastelt (küll merika võtmes, aga noh).


teha eestis sarnane filmike, lisada juurde veel c&r teema, mõned korüfeed kalajutte vahele rääkima (lõppu muidugi kokarubriik :) ) ja olekski meil dokkvideo mis aitaks nii inimestele seletada kuidas asjad olema peaksid (ehk isegi Madise saaks aru miks tammid pahad on) ja samas ka nauditav vaadata
The following user(s) said Thank You: hannes, STF
More
8 years 1 month ago #7944 by Ilves
Replied by Ilves on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Siin pikemat aega juba vaikus. On ka keegi lähiajal käinud proovimas? Kas veed on kevadiselt kõrged ja sogased hetkel?

More
8 years 1 month ago #7945 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Veed on juba mitu nädalat pigem madalad ja kohati kristallselged. Suurvesi vast selleks aastaks läbi.
More
8 years 1 month ago #7946 by Mart1n
Replied by Mart1n on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Vee tase on normaliseerunud ja täitsa ilus puhas.
Kahjuks mina see aasta kala näinud ei ole, mitte üht tonksu ka. Ajan muutlike ilmaolude süüks :D
More
8 years 1 month ago #7947 by Barbatula
Replied by Barbatula on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Mart1n, käid Loode-Eestis? See jõgi kus ükskord trehvasime talvel väga kala välja ei annagi. Vähemalt mina pole spinnaga kunagi saanud ning mulle teadaolevalt pole ka keegi teine seal talvel kala kohanud. Teine lugu ilmselt lennukaga - kõvasti vaeva näha, peaks suurest putukavalikust midagi meelepärast ikka leidma.
The following user(s) said Thank You: Mart1n
More
8 years 1 month ago #7950 by volx
Replied by volx on topic Jõeforelli hooaeg 2016

sven862 wrote: Suurvesi vast selleks aastaks läbi.

Millel see väide põhineb?Mõnes kohas lumi otsas?Lääne-viru metsa vahel lund omajagu,peaks
äkilisem soe tulema,tuleb ka veetõus.
Time to create page: 0.115 seconds
Powered by Kunena Forum