Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lendõng - kõik sellest püügiviisist!

More
10 years 1 month ago #4506 by m2nnja
Kiidan teemat :D Proovin enda poolt ka võimalikult palju infot jagada. Eile sündis meil tütar ja emme peab täna veel haiglas olema pisikesega. Mina vanema tütrega kodus, mis siin ikka teha kui putukaid siduda :)
More
10 years 1 month ago #4507 by m2nnja
Zoomile veel seoses haugipüügiga. Loe kindlasti läbi, kui varem pole seda teinud :) Üks Eesti staazikamaid haugipüüdjaid kindlasti:http://ajakiri.kalastaja.ee/?1,31,485
See nöör peab olema sobiv, et suuri tuuste lennutada. Ma ise ratsisin Loopi Pike Boosteri nöörist endale haugika. Panen ka paar haugiputukat!
1. See oranz on siis zonker ( jänese karvast ribad). Kui märgub muutub päris raskeks ning heitma peab aegluubis :) Pikkus 12cm. Tehtud ekstra rohuvabale konksule.
2. Versioon "kiirabist" Kasutatud siis sünteetilist materjali. Kui veest välja tõstad, siis kohe praktiliselt kuiv. Peenike tross liidri otsas aitab uputada ja annab sellise nn jig-i mängu :)


Attachments:
The following user(s) said Thank You: Täpik

More
10 years 1 month ago #4525 by Madis
Kui sellist tutti tahad loopida siis peab jah nöör vähemalt 7-8 olema, see võtab ju julma koguse vett külge endale. Samas vähem märguvate ja väiksema õhutakistusega striimeritega saab vabalt ka 5-6 klass hakkama, ongi lõbusam. Mina lõuna eestis üle klass 6 ridval mõtet ei näe, meres ja lõhejõgedel on mõte olemas.
5-6 ja 9 jalga on alustuseks hea aga püüda on minuarust hoopis vingem 3-4 klass ja 7-8" ritv ;)
More
10 years 1 month ago #4527 by m2nnja
Madis, jutt käis siiski ekstra haugi püügist. Eks jõeka käigus ka haugi saanud tavalistele WB-dele, aga see pole see. Kui linna sattud, siis oleks tore näha kuidas sa neid tuuste 5/6 klassi ridvaga heidad :D Pealegi, me räägime algajast.
Ja kui ma ei eksi oli sul selle 3/4 klassi ridval #5 või #6 nöör? Nii palju siis väiksest klassist ;)
Kõik oleneb siiski, mida ja kus püüda. Iseenesest sellega nõus, et kerge klassiga elamust rohkem. Endalegi suveks #4 ritv komplekteeritud!

Mikk
More
10 years 1 month ago #4528 by Uitaja
nnbnbTere!

Minagi algaja lennuka huviline. Hetkel veel spinninguga enamasti käin, kuid lennuka teemal hoian kätt juba paar aastat pulsil. Harjutamas olen ikka käinud ja heitmine juba natuke ilmet hakkab võtma. Hetkel on ridvaks Daiwa StrikeForce, 8 jalga, klass 4-6. Ritv tundub olevat hea aga rull ja nöör pärinevad eelmisest odavast komplektist. Nööri klassi ei tea, ka rulli klassi mitte. Rull ja ritv on justkui tasakaalus, et kätt nagu ei väsita, aga nööri lendama saada on ikka päris keeruline, kuid siiski vist mitte võimatu, nagu viimsed "treeningud" näitavad.
Plaanis siis soetada esialgu uus nöör. Uurisn veidi siis nööride kohta ja jõudsin järeldusele, et algajale siiski DT paremini sobib, kui WF. Olen ma õigel teel? Ja klass 6 oleks vist mõistlik? Silma jäi esiti see www.tightline.ee/vi-idoc_edit+i13129471
Tahaks kevade poole proovida uppuvate putukatega ja suvel ikke ujuvatega püüki.
More
10 years 1 month ago #4529 by Uitaja
Time to create page: 0.141 seconds
Powered by Kunena Forum