Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lendõng - kõik sellest püügiviisist!

More
9 years 11 months ago #4832 by m2nnja
Mis mängitamisse puutub, siis talvel ja varakevadel võimalikult vaikselt. Suvel lihtsalt püüan väiksematega ning putukat võib kiiremini liigutada. Üleeile püüdsin ka prooviks nr 12 konksul musta WB-ga. Jõekas ära ei öelnud. Samas muidu hooaja esimene pool kuulub nr. 6 4XL või 5XL säärega kolakatele.
More
9 years 11 months ago #4833 by m2nnja
On karp , milleta ma jõe äärde ei lähe ;) Uppuvad ja pinnaputukad. ( pinnakad sõbra seotud!) Ise lihvin oma pinnaka sidumis oskust alles :) Step by step ;)




Attachments:
The following user(s) said Thank You: Uitaja, Täpik

More
9 years 11 months ago #4860 by Uitaja
Mikk, su buggerite kered on mõnusalt paksud. Millest sa need seod? Mul on mingi chenille ja nüüd ostsin ka mingisuguse dubbingu, kuid sellised pontšikud nagu sul on ikka ei taha tulla.


Omaloomingut ka :lol:
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Täpik
More
9 years 11 months ago #4861 by Uitaja
Üldiselt on sidumisega nii, et ostsin vajalku materjali buggerite sidumiseks, ehk siis materjali valik on suht kitsas. Egs vollisid peab ka veel palju siduma ennem kui oma toimiva retsepti leian, kuid siiski mõtlen millist kuiva putukat hakata õppima. Loogiline oleks ju ühepäevik, kuid see vist üks keerulisemaid. Samas ega elu ei peagi kerge olema. Varsti ju päeviku aeg käes ka. Aeg minna poodi ;)
More
9 years 11 months ago #4883 by m2nnja
Hei. Sinu WB-del pole häda midagi :) Nendega saab kala küll ma usun. Lihtsalt erinevad värvid ja suurused jne. Ise olen laisk ja proovin putuka siduda võimalikult lihtsalt. Seega ei kitku sulgi vaid võtan paar marabou sulge ning tõmban näpuvahelt läbi. Kimp, mis tekib näpuvahele seongi konksule ja ülejäänud rootsud koos sulgedega keerutangi kereks. Edu

PS. Sai pühapäeval ekstra haugil käidud. Päev oli ilus, kahjuks järve vesi läbipaistmatu. Päeva peale sain külge vaid ühe kena kala, kes siiski oma teed läks. Järgmine käik juba jõele ja pinnaputukaga :)
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Täpik
More
9 years 11 months ago #4897 by Karlil
Sai täna tehtud esimene tulemuslik lennukaretk. Peale kolmandat käiku jõe äärde tundub, et tegevusest võib isegi asja saada.
Ühtul läks vee pinnal päris korralikult mürgliks. Kahjuks ei suutnud veel korralikult okste alla, kus kogu trall käis, putukat toimetada.
Time to create page: 0.112 seconds
Powered by Kunena Forum