Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 6

More
10 years 2 weeks ago #4687 by Karm
Replied by Karm on topic Jõeforell vol. 6
tervitus,
pühapäeval Esnal vaikus. Esimest korda seal, tallinn tartu sillast ülesse vesi pikalt madal, ei osanud seal midagi teha
More
10 years 2 weeks ago #4689 by Meelis365
Replied by Meelis365 on topic Jõeforell vol. 6
Mul sarnaselt jeekimiga tervis on koostöölepingu lõpetanud. Juba ligi nädal aega üritan erinevate ravimitega uut lepingut sõlmida aga seni pole läbirääkimised tulemust andnud. Aga vähemalt olen lantidel kõik konksud teravaks viilinud ja puhtaks teinud. Muuseas tänud hea soovituse eest, peale püüki landikarbist landid välja visata kuivama. See peaks ehk konksude eluiga olulisel määral tõstma. Ja PS, laiskusega siin küll midagi pistmist ei ole, nagu keegi siin arvas. Asi hoopis selles, et ma alles väga toores püüdja ja varustus, mis forelli tarbeks ostetud sai, pole veel õieti sissegi õnnistatud. Seega mul polnud ausalt öeldes aimugi, et see landikarp, kus ma oma pisikesi lante hoian, osutus selliseks, et vett sisse laseb aga välja enam mitte. Samas ega vihmaga ausalt öeldes väga ei viitsi kuhugi ragistama minna ka.

More
10 years 2 weeks ago #4692 by STF
Replied by STF on topic Jõeforell vol. 6

Meelis365 wrote: Samas ega vihmaga ausalt öeldes väga ei viitsi kuhugi ragistama minna ka.


See on Sinust kena, Meelis. Nii jääb teistele ka mõni suurem kala. Head paranemist!
More
10 years 2 weeks ago #4696 by allu0
Replied by allu0 on topic Jõeforell vol. 6
Sama seis lõunas, kalad jõest kadunud kui tina tuhka...ilmselt kevadväsimus :)
More
10 years 2 weeks ago #4697 by Zoom
Replied by Zoom on topic Jõeforell vol. 6
Kesk - Eestis jäi samuti kalakott tühjaks aga lootus pole kadunud. Mõõdukala lõi landi "uimaseks" ja
ca L50+ veteran kompas lanti. Näitas teine end üllatavalt pikalt.
Tuli vaikselt landile lihtsalt järgi ja 2 meetrit enne kallast puudutas õrnalt tagumist kolmikut.
Seisis teine ca 5 sekundit ja hakkas siis vaikselt vastuvoolu minema.

Kükitasin vaikselt maha, roomasin eemale, tegin mõttelise suitsupausi koos landi vahetamisega ja proovisin veel
aga ei midagi. Oligi palju loota vist, käsi värises veel mitu käändu...
More
10 years 2 weeks ago #4698 by jalak
Replied by jalak on topic Jõeforell vol. 6
Kas siinsel rahval Avijõest püüdmisega ka kogemusi on? Mis olukord selles jões valitseb?
Time to create page: 0.117 seconds
Powered by Kunena Forum