Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Mõttetute lantide teema

More
10 years 10 months ago #3389 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Mõttetute lantide teema
Kihlis võib jama juta tõsine olla... vist juba mitmendat aastat ta kas tiba või korralikult ummuksisse jäänud kuigi suviti sügiseti siiski sealt havi ja ilusat ahvenat saadavat... talvel kui käisin siis nagu augu jäässe nii viskas sellise haisu üles et võttis põlvili pm. aga mu meelest on mõtetum lant Atemi long boy pöörlev... ma ei ole teda kusagil tööle saanud...
More
10 years 10 months ago #3390 by siirdesärg
mul Atemi pöörlevatega sama jama, mõned korrad ujutasin ja siis aitas... panin Meppsi otsa.

More
10 years 10 months ago #3391 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Mõttetute lantide teema
Iseenesest on vanemad Atemi pöörlevad vägagi eduliselt töötanud, üks oli tõsine murdja Kadrina paisjärvel...
More
10 years 10 months ago #3393 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Mõttetute lantide teema
Minu kõige ebaõnnestumaks landiks siiani on olnud üks lucky johni selline pikk vobler, on küll mänguaega saanud, aga kala pole tema veel kordagi toonud(võib olla isegi näinud?), Atemi omad pole ka just kõige paremad olnud, eriti plekid
More
10 years 10 months ago #3396 by Napsitrall
Replied by Napsitrall on topic Mõttetute lantide teema
Eks neid mitte töötavaid ajajooksul ikka tekib. Pole mõnedel nimesigi teistel,aga kaasas on ikka. See mis ei tööta Kasaril äkki funksib hoopiski Soodlas. Ei tea kunagi ühtki lanti mõtetuks pidada. Iseasi kui ta lihtsalt ei tööta. Seda võib lihtsalt NuJah kategooriasse paigutada. :S Endalgi mõned sellised olemas mis iial pole ühtegi tonksu teinud ja krt. Põhja ka ei jää ,et vaevast lahti saaks.
More
10 years 10 months ago #3397 by sven862
Replied by sven862 on topic Mõttetute lantide teema
Hannese esimesel pildid olev kumilutt on ka mul olemas. Tuli jh 3'e kaupa pakis..maksis ka vist pea 80 eeku see pakike. Kala pole iial saanud, pole väga proovinud ka enam.
Time to create page: 0.106 seconds
Powered by Kunena Forum