Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Mõttetute lantide teema

More
10 years 11 months ago #3398 by RL
Replied by RL on topic Mõttetute lantide teema

hannes wrote: Kindlasti on igal kalamehel landikarbis isendeid, mille ostmist ta siiamaani maapõhja kirub. Kõik need möödapanemised võib ilusti siia teemasse kirja panna :)

Teeme otsa lahti. Minu landikarbis on olnud kolm sellist kummikala (kahjuks ühekaupa ei müüdud :) ), mida olen juba aastaid tulutult pommitanud.


Storm Wildeye tal nimeks ja oli kunagi Soomlaste Erä ajakirja parim haugilant. Ju siis on Soome ja Eesti haugide maitsed erinevad, mul pole sellega isegi mitte ühte võttu olnud. Nüüd on juba tekkinud asja vastu sportlik huvi ja enne ei jäta jonni, kui havi otsas või lant veepõhjas :)


Tekib juba sportlik huvi et kas õnnestuks midagi sellega välja meelitada. Omal pole olnud sellist kuid mis pole kala toonud on erinevad pöörlevad landid.
More
10 years 11 months ago #3401 by markofkin
Replied by markofkin on topic Mõttetute lantide teema
Ma just sarnlise paki, mis aastakese autos loksunud, lahti tegin ülemineva nädalavahe hooajaks kastikest korrastades. Täpselt sama ehitusega kummikala, ainult ilma roheliste toonideta, selline punakas-läbipaistev. Laupäeval haugihooaja avapaugutamiseks läheb ja mõtlesin ära proovida. Annan siis tulemustest ka teada :)

More
10 years 11 months ago #3404 by ubinas
Replied by ubinas on topic Mõttetute lantide teema
See on kyll hea teema :) Mul samasugune kummikas. Pyydnud olen, kala saanud ei ole. Sõbral samasugune särje toonides, sama nali. Suured jätsin ysna kiirelt põhja, kuid kaks väikest veel kaasas tolknevad, liiga kerged ka, et kogemata põhja jääda. Õnneks need mittetöötavad ikka vahetuvad karbis teiste vastu. Jäävad põhja, siis ostad teist sorti landi ikka, ei taha ju samasugust mittetöötavat. Töötavad on ikka samad aastast aastasse karpi jäänud.
More
10 years 11 months ago #3405 by jass
Replied by jass on topic Mõttetute lantide teema
nüüd tean,et sellest kummikast peab poes kaarega mööda minema :cheer: aga üks mõtetumaid oste oli Fladeni voblerid,mis vee sees lihtsalt sirgelt ujusid. Võibolla oli praakpartii aga need sobisid küll vaid kuuseeheteks,mitte kalapüügiks :cheer: Sai need pärast niisama ära antud.
More
10 years 11 months ago #3421 by sven862
Replied by sven862 on topic Mõttetute lantide teema
See Fladen üldse suht kahtlane kaubamärk. Endal ka mõned voblerid aga otsa ei ole kunagi pannud, sain koos kastiga kaasa. Kast oli küll asjalik :) väga praktiline!
More
10 years 11 months ago #3422 by kalake
Replied by kalake on topic Mõttetute lantide teema
Mul oli paar aastat üks kuldne , suhteliselt roostes pöörlev nr 2. Leidsin vast kuskilt kaldalt tolle. Kunagi ei olnud kasutanud, ei olnud absoluutselt usku, et sellise asjaga kala võib saada, ja eelmine aasta , latikapüügi käigus viskasin ajaviiteks lanti teisele poole paati ja esimese viskega haug otsas :) Kala oli väike ja tagasi läks. Rohkem pole ma seda lanti kasutanud, läks reservi:D :fish:
Time to create page: 0.219 seconds
Powered by Kunena Forum