Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Mõttetute lantide teema

More
10 years 11 months ago #3440 by siirdesärg
Pole rulli enam alles ja kontrollida ei saa. Oli sinna 4000 kanti suurusega. Vist jah spetsialist. Sidur ütles üles ja nii ta oma lõpu leidis.
More
10 years 11 months ago #3441 by tammekas
Replied by tammekas on topic Mõttetute lantide teema
Maxximusel pole häda midagi, on mind ka päris mitu aastat truult teeninud. Võibolla tõesti sattusid praagi otsa.

More
10 years 3 months ago #4105 by Matu
Replied by Matu on topic Mõttetute lantide teema
Tänud Hannes et sellest kummikalast juttu tegid nimelt oli plaan endale selline osta aga nüüd ei hakka vist ostma.
More
10 years 3 months ago #4157 by karlan
Replied by karlan on topic Mõttetute lantide teema
Endal on Lucky Johni voblerid sellised mida ei soovita osta, 3 ostetud landist vaid üks korralikult tööle hakanud. Võibolla oli tegu praaktoodanguga aga enam mina neid ei osta. Üks mis tööle hakkas sellega pole ka midagi saanud.
More
10 years 3 months ago #4160 by jass
Replied by jass on topic Mõttetute lantide teema
Proovi landil aasa väänata paremale või vaskaule, võid landi õieti mängima saada.
More
8 years 11 months ago #6492 by ernesto005
Replied by ernesto005 on topic Mõttetute lantide teema

Wapsik wrote: aga mu meelest on mõtetum lant Atemi long boy pöörlev... ma ei ole teda kusagil tööle saanud...


nr.5 atemi long boy on üks parimaid lante, minu meelest. on alati töötanud. tumeda veega jõgedes väga hea. harva kui sellega ilma jääb :)
Time to create page: 0.169 seconds
Powered by Kunena Forum