Foorum

Mõttetute lantide teema

Info
12. mai 2013 22.29 #3421 sven862
See Fladen üldse suht kahtlane kaubamärk. Endal ka mõned voblerid aga otsa ei ole kunagi pannud, sain koos kastiga kaasa. Kast oli küll asjalik :) väga praktiline!

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.

Info
12. mai 2013 22.40 #3422 kalake
Mul oli paar aastat üks kuldne , suhteliselt roostes pöörlev nr 2. Leidsin vast kuskilt kaldalt tolle. Kunagi ei olnud kasutanud, ei olnud absoluutselt usku, et sellise asjaga kala võib saada, ja eelmine aasta , latikapüügi käigus viskasin ajaviiteks lanti teisele poole paati ja esimese viskega haug otsas :) Kala oli väike ja tagasi läks. Rohkem pole ma seda lanti kasutanud, läks reservi:D :fish:

Info
13. mai 2013 00.49 #3424 markofkin
Nüüd nädalavahel haugitretil käinuna võin kinnitada härraste skepsist ja soovitada kõnealused poolkummikalad prügikasti saata või neist vähemalt konks ja raskus välja sulatada - nii on neist ilmselt rohkem kasu kui haugipüügil iganes. Null, suur ja ümmargune. Ise proovin korra-kaks veel, aga usku asjasse ei ole, tunduvad olema mingid pila-landid, mis kogemata kalapoodi müüki sattunud...

Info
13. mai 2013 22.33 #3427 tammekas
Te mehed tehke võistlus, kes selle landiga esimesena kala saab... koos pilttõestusega ja võitjale kast õlut näiteks :)

Neid kalata jäänud lante mul karbis päris mitmeid, kuid paljud neist pole erilist püügiaega saanud. Aga on üks landitüüp mida olen suht palju katsetanud ja pole kunagi midagi saanud. Nimelt spinnerbait. Tean, et paljud püüavad sellega ja saavad ilusat kala, kuid ise olen jäänud 0 peale.

Info
15. mai 2013 20.00 #3434 sven862
Kusjuures see oli Stormi kaubamärgi all, ei tohiks ju mingi ulme crap olla?

Info
16. mai 2013 08.23 #3435 Vertu

sven862 kirjutas: See Fladen üldse suht kahtlane kaubamärk. Endal ka mõned voblerid aga otsa ei ole kunagi pannud, sain koos kastiga kaasa. Kast oli küll asjalik :) väga praktiline!

Fladen on täpselt sama kahtlane kaubamärk nagu iga teine. Kaupa erineva hinnaga ja kvaliteediga, nii nagu maksad nii saad.

Info
16. mai 2013 16.58 #3438 siirdesärg
Oma maximuse rullist mis peaks ülemise otsa toodang olema, sain päris kiiresti lahti. Ei välista muidugi ka praaki.

Info
17. mai 2013 00.20 #3439 Vertu
Maximus Spetsalist? Mis suurus? Mul endal 20 ja 35 suurused, mõlemat võin kiita, väiksem 3, suurem 1,5 aastat püüdnud ilma mureta.

Info
17. mai 2013 16.30 #3440 siirdesärg
Pole rulli enam alles ja kontrollida ei saa. Oli sinna 4000 kanti suurusega. Vist jah spetsialist. Sidur ütles üles ja nii ta oma lõpu leidis.

Info
17. mai 2013 20.42 #3441 tammekas
Maxximusel pole häda midagi, on mind ka päris mitu aastat truult teeninud. Võibolla tõesti sattusid praagi otsa.

Info
20. detsember 2013 15.48 #4105 Matu
Tänud Hannes et sellest kummikalast juttu tegid nimelt oli plaan endale selline osta aga nüüd ei hakka vist ostma.

Info
02. jaanuar 2014 14.49 #4157 karlan
Endal on Lucky Johni voblerid sellised mida ei soovita osta, 3 ostetud landist vaid üks korralikult tööle hakanud. Võibolla oli tegu praaktoodanguga aga enam mina neid ei osta. Üks mis tööle hakkas sellega pole ka midagi saanud.

Info
02. jaanuar 2014 22.18 #4160 jass
Proovi landil aasa väänata paremale või vaskaule, võid landi õieti mängima saada.

Info
15. mai 2015 11.48 #6492 ernesto005

Wapsik kirjutas: aga mu meelest on mõtetum lant Atemi long boy pöörlev... ma ei ole teda kusagil tööle saanud...

nr.5 atemi long boy on üks parimaid lante, minu meelest. on alati töötanud. tumeda veega jõgedes väga hea. harva kui sellega ilma jääb :)

Info
28. mai 2015 11.31 #6557 akula
minul on vist selliseid nn.mõttetuid kuid ilusaid palju, vist kilo tuleb ära...kui käin kalastustarvete poes siis ei saa ilma midagi "vajaliku" ostmata minema minna kohe kui haigus selline kasvõi kelluke, aga midagi peab ostma...nüüd suhtun oma sõltuvusse teadlikult ja väldin selliseid oste...

Info
30. mai 2017 21.40 #9168 Napsitrall

Wapsik kirjutas: Kihlis võib jama juta tõsine olla... vist juba mitmendat aastat ta kas tiba või korralikult ummuksisse jäänud kuigi suviti sügiseti siiski sealt havi ja ilusat ahvenat saadavat... talvel kui käisin siis nagu augu jäässe nii viskas sellise haisu üles et võttis põlvili pm. aga mu meelest on mõtetum lant Atemi long boy pöörlev... ma ei ole teda kusagil tööle saanud...

Ma otsin tikutulega sellist atemi longboy lanti 7dioda-sn3301.files.1drv.com/y4muKZ_gYL4jASwhToQdDrez293YPbhgCcss6uOKQKrd1kVeaM4v56_-XzpzfoNxB2hyVPTaHD2EVcuo3ZtUBr3SHx9i40D4lhB0lCLCJtesdLtPX7jQ1i7XfqaYE6900TPD734hyqOQfbh1oNskUtqEyIq0HEOQbmehdwHIWBatA88c1t93G7eHRM3tLVf-Cit-wGwhnZJLqpsd9QP1iqMwg?width=3072&height=2304&cropmode=none ilmselt on juba tootmisest maas.2013 ja 2016 kataloogis enam sellist ei ole,aga hirmsasti huvitab selle landi värvikood. kunagi neid mingis poes müüdi imeodavalt kasutute lantide kastis kus igaüks võib ise sobrada. Keila Rõõmu kaubamajas oli ka müügil. Aga Keila jõel töötab see junnkärakas suurepäraselt. igasugu rapalad ja meppsid ja muu kallis kila-kola kahvatud selle tagasihoidliku atemikese ees. nr.2 tõi ahvenat nr3 ja nr4 ahvenat haugi. analoogseid on müügis küll,aga just samade värvidega oleks vaja. kasvõi hulgi kui muidu ei saa.
Lisatud failid: