Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 3

More
11 years 1 month ago #3201 by sven862
Replied by sven862 on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Oi oi oi, väga ilus tulemus!! Ise pole jõudnud kuskile :/ mingi lihase tõmbasin ära ja hakkab lumes sumbates haiget tegema. Ootan, et see krdi lumi sulaks :)
More
11 years 1 month ago #3203 by pehkucho
Replied by pehkucho on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Kadedaks teete oma juttudega kuna ka olude sunnil ei pääse kuhugi

More
11 years 1 month ago #3224 by sven862
Replied by sven862 on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Sain eile korra jõe äärde. Olin välja otsinud ühe jõe mida avastama minna aga kuna see jõgi osutus kinniseks siis otsustasin, et proovin Ahja jõge. Kuna kogu see piirkond mulle täiesti tundmatu siis vaatasin kust GPSiga kõige lähemale saan. Olin vist kuskil Aarna kandis. Mõnd tunnid loopisin aga ei tundnud keegi minu landi vastu huvi. Pöörleva jaoks oli vool nats kiire ja vobleri jaoks liiga madal.
Kalu jões nägin aga ikka väga pisikesed.

Pole vast parim aeg uusi kohti otsida ja avastada sellise veetasemega. Ja see lumes sumpamine on ikka karm :s
More
11 years 1 month ago #3225 by ceemic
Replied by ceemic on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Käisid sillast alla- või ülesvoolu?
More
11 years 1 month ago - 11 years 1 month ago #3226 by sven862
Replied by sven862 on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Läksin allavoolu.
Last edit: 11 years 1 month ago by sven862.
More
11 years 1 month ago #3232 by -antero-
Replied by -antero- on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Käisin täna ka uurimas kahes kohas, aga igalpool kaaned veel kinni ikka ja tundub, et niipea ei saa korralikult püüdma kuskile. Ehk annab keegi nõu kuhu võiks siin Tallinna ümbruses, ütleme 100km raadiuses püüdma minna? Paar vaba päeva veel jäänud ja siis tagasi kasarmusse, aga landi loopimise tuhin sees, mine kasvõi juba põllu peale niisama loopima :D
Time to create page: 0.222 seconds
Powered by Kunena Forum