Foorum

lock Meriforell vol. 2

Info
29. aprill 2013 07.44 #3331 m2nnja
m2nnja vastas teemale Meriforell vol. 2
Tere ka minu poolt kõigile. Teeks ka siis esimese postituse ning õnneks väga südamelähedasse teemaasse :) Reedel oli siis minul super päev.
Kalale pääsesin lõunast. Esimeses koha klappis kõik ning teise viskega ca 40cm kala C&R .. Siis mitu tundi tühja ja otsustasin kohta vahetada. Umbes 20km kaugusel ootasin mind sellised "sõbrad". :) Päev ei unune nii pea. Suurim siis minu uus rekord ning tegi temale väärilist "sõitu"! Edu kõigile.

Lisatud failid:
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: dannyboy, lepik
Teema on lukustatud.
Info
29. aprill 2013 13.14 #3333 berku
berku vastas teemale Meriforell vol. 2
peale selllist saaki kaoks mul päris pikaks ajaks kalapüügi motivatsioon ära :)
Teema on lukustatud.
Info
29. aprill 2013 14.29 #3334 dannyboy
dannyboy vastas teemale Meriforell vol. 2
Kadedus ajab roheliseks ja mereäärde!
Teema on lukustatud.
Info
11. mai 2013 11.17 #3415 hannes
hannes vastas teemale Meriforell vol. 2
Eile õhtul sa paaritunnine tiir mere ääres tehtud. Tingimused paistsid päris soodsad olema, kuid kala jäi nägemata.
Teema on lukustatud.
Info
23. mai 2013 20.43 #3467 martin_s
martin_s vastas teemale Meriforell vol. 2
Niih tervist ka minu poolt kõigile. Esimene postitus siiski :lol:
Kas keegi veel merikat proovimas on käinud viimasel ajal?
Ise käisin Paldiski all proovimas kuid tulutult. Samas vee temp peaks veel igati ok olema. Paar päeva jutti ka ida tuul seega oskagi midagi arvata. Ühtegi teist kalurit lanti loopimas ei täheldanud.
Teema on lukustatud.
Info
24. mai 2013 09.58 - 24. mai 2013 09.59 #3470 hannes
Ma arvan, et saab küll veel püüda, kuid ootaks isegi infot, kas on keegi viimastel päevadel käinud.

Hea meelega teeks ise ka nädalavahetusel ühe treti.
Teema on lukustatud.
Info
24. mai 2013 10.58 #3472 martin_s
martin_s vastas teemale Meriforell vol. 2
Nuu igatahes lähen nv-ks paldiski alla vaatab mis saab. Kalamispüksid said ka jälle ära lapitud. Seega varustus koos.
Ida pool pole proovimas käinud meres, jõgedes kyll. :lol:
Teema on lukustatud.
Info
24. mai 2013 11.14 #3473 hannes
Edu ja eks anna teada, kuidas läks :)
Teema on lukustatud.
Info
27. mai 2013 10.24 #3479 lepik
lepik vastas teemale Meriforell vol. 2
Saab püüda küll. Tegime nädala lõpus pika päeva, ise jäin jupuks, sõbral läks 2,3 kilone kotti. Tuli täitsa madalast kusjuures. Ühe kalamehega rääkisin ka, kellel oli kalda juures otsast ära läinud. Niiet seltsimehed, pole veel hilja!!
Teema on lukustatud.
Info
29. mai 2013 12.10 #3503 aapua
aapua vastas teemale Meriforell vol. 2
No tee või tina, ei ole usku idatuultesse... Samas, vesi praktiliselt igal pool alla 10 kraadi, kurat, sellist mailõppu pole ammu olnud. Kala rannas täitsa olemas, leia ainult üles. Kui nüüd lõpuks tuule läände keeraks, teeks isegi ühe, ehk isegi 2 tretti veel. Oma murtud Yoshino asemele sai soetatud SpeedMaster, see ju vaja sisse õnnistada.

Selle kevade tipp oli ca 2 nädalat tagasi saadud 3,55 kilone. Tuli otsa u pool 7 õhtul. Ja edasi poole 10 paiku ühe kaugema kivi kõrvalt veidi suuremgi. Sellel oli konks nii ilusti suus, et tegin vea ja teda korralikult väsitamata üritasin ta välja tirida. Madalasse sattudes tegi kala suht ootamatu lükke ja pani hoopiski kalda suunas - minu jalge vahelt. Siis kiire ring ümber minu ja sööst avamerele. Plaks! tamiil puruks, kala ja lant läinud ja minul ropud sõnad suus.
Lisatud failid:
Teema on lukustatud.
Info
29. mai 2013 16.13 #3506 hannes
Ilus kala, pole midagi öelda (Y)

See idatuulte pull ei paistagi otsa saavat. Tundub, et Levante on otsustanud Eestimaale ümber kolida :woohoo:
Teema on lukustatud.
Info
30. mai 2013 17.17 #3511 aapua
aapua vastas teemale Meriforell vol. 2
Ja käisingi täna idatuuli trotsimas. Idapoolsetel nukkidel on vesi täitsa mõnusalt jahe - kuni pealelõunat keeras tuule põhjakaarde ja tõi soojad massid randa. Vahet pole, seiklust jätkus piisavalt. 1 järgiujumine ja 3 kala kätte. Neist küll vaid üks ausõnapeal mõõdus, kaks pisikesed. Aga elu käis vähemalt.

Parim seiklus oli muidugi see, et käisin ühe kivi pealt kalda ääres selili alla. Ja krt, asi jummalast tõsine. Siplen seal selili vees, ja jalgu alla ei saa. Saapaninad ilusti veest väljas ja ei jõua jalgu alla vajutada. Lõpuks kuidagi külili ennast keerasin, siis sain püsti. Hea, et seal nii madal oli, oleks asi sügavas juhtunud, krt paha mõeldagi. Pole see õhkutäis saabaste jutt midagi linnalegend...
Teema on lukustatud.
Info
31. mai 2013 10.17 #3519 hannes
OK, hea teada, et nende tuultega on ka võimalik merikat saada (Y) :)

Seda õhkutäis saabaste juttu kuulen täitsa esimest korda.... vett täis kummipükstest olen varem kuulnud küll.

St sul on need püksid, millel on saapad küljes ja need olid seest õhku täis?

Et siis puht teoorias - kui kukud näiteks paadist nende pükstega ülepea vette (päästevestita), jääd pea alaspidi ulpima nagu kork ja ongi "nägemist"?
Teema on lukustatud.
Info
31. mai 2013 13.01 #3523 ubinas
ubinas vastas teemale Meriforell vol. 2
No see vett täis kummipyksid ongi tegelikult see sama, et tegelikult on nad õhku täis. Ning kui libastud või lihtsalt sügavamas vees koperdad, siis kisub jalad taeva poole jah. See on vana nali juba. Juba sõja ajal, kui venelased üle Narva jõe tahtsid tulla, siis liikus neid seal vooluga kaasa nagu õngekorke tagurpidi. Niiet linnalegendist on asi kaugel jah.
Teema on lukustatud.
Info
12. juuni 2013 22.47 #3556 hannes
Sügiseseks merikahooajaks hea kõrva taha panna: e-poodi saabus trobikond Moresilda lante . Saadaval kõik populaarsed toonid ja nüüd ka 18g!
Teema on lukustatud.
Info
30. august 2013 19.37 - 30. august 2013 19.38 #3846 hannes
Veel e-poe uudiseid merikapüüdjatele. Kevadel müüki tulnud ja kohe ka läbi müüdud Hansen Silver Arrow ja Hansen Pilgrim on taas laos olemas.

Silver Arrow on nüüd ka Zulu värvitoonis:

Head valmistumist sügishooajaks! :fish:
Lisatud failid:
Teema on lukustatud.