Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell vol. 2

More
11 years 2 weeks ago #3261 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Lahtist vett leiab juba praegugi, aga kardan, et mina saan oma esimese meriforelli alles maikuus see aasta. Hetkel kala saada on ikka väga väike tõenäosus. Tõenäosust saab muidugi kogemusega natuke petta, aga millegi pärast tekib see kogemus merika püügil väga aeglaselt.
More
11 years 2 weeks ago #3263 by budvar
Replied by budvar on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Kas kusagil juba vaba vett näha on? Kaberneeme ümber on kinni aga kas keegi meremõisas vaatamas käinud?

Laenuta paat, haagis ja päästevestid meilt.
Info leiad WWW.PAADILAENUTUS.EU

More
11 years 2 weeks ago #3265 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Tallinnast läänes on ainult üksikud kohad kinni.
More
11 years 2 weeks ago #3266 by budvar
Replied by budvar on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Käisin täna Rohuneeme tipus. Tunnike olin, vesi veidi sogane ja nulli ring. Kas meremõisa ka lahti? Ei taha ilmaasjata nagu sõita. Homme hommik on uus plaan minna.

Laenuta paat, haagis ja päästevestid meilt.
Info leiad WWW.PAADILAENUTUS.EU
More
11 years 1 week ago - 11 years 1 week ago #3287 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Üks õnnelik mees oli just telefonitoru otsas ja lähitundidel hakkab siin teemas nägema värske meriforelli pilti :)

Seniks aga uudiseid E-poest - saabus uus ports Hanseni merikalante.

Nende hulgas ka populaarsed sini / hõbe ja rohekas-hõbetobias värvitoonid. Fight on sel hooajal saadaval ka Zulu ja roosa-valge toonides. Kuuldavasti oli tänane kala just roosaka landiga välja võetud.

Kevadhooajaks ka kaks uut mudelit: Silver Arrow ja Pilgrim.

Lähemalt saab Hanseni lante uurida siit: e-pood.kalaportaal.ee/hansen/
Last edit: 11 years 1 week ago by hannes.
More
11 years 1 week ago #3288 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Sai jah hooaeg natuke varem avatud kui arvasin. Ilmaolud olid hommikul ideaalsed, vesi oli muidugi väga külm veel ja ega mul väga kõrgeid lootuseid ei olnud. Kala tuli suhteliselt madalast veest ja mitu korda näkkis enne kui otsa jäi. Kala oli veidi lühem kui eelmise kevade suurim, aga see-eest oli tunduvalt raskem - 3,15kg.



Minu rekord ja nii tugevat võitlejat pole ma enne näinud veel, tegi tantsu ja tõmbas isegi ühe kolmiku konksu kõveraks. Kui kala kaldale sain, olin ise ka täitsa väsinud.

Julgen veel soovitada ühte huvitavat lanti, mille ma Saksamaalt ostsin:



Megabass FX9 - jerk/vobleri taoline lant. Saksamaal väga populaarne lant merika püügiks ja sellega saadakse seal, samuti kaldalt püüdes. Ise sellega veel saanud ei ole, aga vaatamata minu väga suurtele kahtlustele lendas see 11 grammine lant päris kaugele, vaid veidi vähem kui plekklandid, seda isegi vastutuulega. Ja mäng on sellel väga huvitav, hind ka muidugi - 28 eurtsi.
Time to create page: 0.251 seconds
Powered by Kunena Forum