Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell vol. 2

More
11 years 3 months ago #3071 by KaidoK
Replied by KaidoK on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Ikka idas ,täpsustuseks Kolga laht (Y)
More
11 years 3 months ago #3074 by unemati001
Nonii, KaidoK juba ära mainis mis toimus ja kus toimus, ainuke vahe on see et mina kalaga kontakti ei suutnud saavutada :( aga pole hullu küll tulevad ajad paremad

More
11 years 1 month ago #3185 by budvar
Replied by budvar on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Kas keegi Suurupi või Keila-joa kandis käinud?
Kohe plaanis minna.

Laenuta paat, haagis ja päästevestid meilt.
Info leiad WWW.PAADILAENUTUS.EU
More
11 years 1 month ago #3187 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Oled kindel, et meri vaba? Tuulega viimaastel päevades seis suht nutune, äkki on sellise kooriku peale võtnud, et jalutad poolde soome välja...
More
11 years 2 weeks ago #3231 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Mere ääres käidud, aga kingasid Visonite vastu ei vahetanudki. Teise katse peale õnnestus tänu NASA satelliidile jäävaba kallas üles leida, aga ööga oli jää veidi vales suunas liikunud ja vabas kohas oli musttuhat veelindu, nii et otsustasin kuu aja pärast uuesti proovida.
More
11 years 1 week ago #3260 by sven862
Replied by sven862 on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Pole ise kunagi merikal käinud. Elan Viljandis ja seega jääb tiba kaugeks mulle. Samas olen võtnud kindlaks plaaniks, et käin ära, isegi ritv sai selleks ostetud juba.
Kas on lootust ülejärgmine nv vaba vett ka leida ja kas keegi elab tee peal ja sooviks kampa tulla?
Time to create page: 0.116 seconds
Powered by Kunena Forum