Foorum

lock Meriforell vol. 2

Info
24. november 2012 22.45 #2963 unemati001
unemati001 vastas teemale Meriforell vol. 2
Seda veel, et kui kala enda juurde sain siis tundus et tegu nagu vikriga oleks olnud, hirmus roosaka läikega oli teine. Rabas kah mingi 4-5m kauguselt minust ja vesi selle koha peal oli nii u põlvini. Aga toredasti tõmbas ikka vere käima küll :D
Teema on lukustatud.
Info
25. november 2012 16.43 #2967 raikoj
raikoj vastas teemale Meriforell vol. 2
Täna käidud. Kuna ma nüüd juba veidi üle aasta olen käinud, siis võib juba virisema hakata, et liiga palju inimesi käib mere ääres :) Tegelikult, ma ei ütleks, et see mind üldse ei häiri, eriti kui keegi on minu neeme peal ja on roninud sinna, kuhu hoopis visata tuleks. Sellegi poolest, meri pole minu oma ja nii palju neid inimesi ka nüüd ei käi, et üldse viskama ei mahu.

Päeval käis siis härra Paunverel üks alamõõduline korra käest läbi. Minul ei midagi. Jalutasin juba auto juurde, kui järksu tuli enne loojangut vikerkaar välja, algas otse minu eest mere seest. Võtsin seda märgina ja tegin veel paar viset. Kahjuks jäi lant tugevalt kivi taha kinni ja ei hakanud riske võtma, läksin sellele järgi. Tegin sealt veel ühe pika viske paralleelselt kaldaga ja tundsin, et midagi on otsas. Väga väike ei tundunud kala olevat, aga ei hakanud ootama, et ta ennast mulle näitaks ja hakkasin vaikselt kala väsitades kalda poole minema. Tõstsin ta kalda ääres landist kinni võttes välja - ma ei teagi, kas see kõige õigem tegevus oli. Igaljuhul pikkus oli L57 ja kaalu umbes 2 kilo.

Landiks aapua hõbetatud käsitöö. Tegelikult oli lant roheline, aga kuna ma oma täishõbeda eelmine kord ära kaotasin ja täna mul just sellist vaja läks, siis hõõrusin värvi pea täielikult maha. Natuke on piinlik praegu, sest enne kala saamist hakkasin just kahtlema neis lantides. Enam ei kahtle.
Teema on lukustatud.
Info
25. november 2012 17.03 #2968 aapua
aapua vastas teemale Meriforell vol. 2
unemati - hõbedik tundubki kergelt lillaka läikega vees. Vikker ikka hoopis teistmoodi välja näeb.

raikole - no näetsa siis...

Endal lugu siuke, et koos dannyboyga idat kiusasime. Kokku siis mõlemal üks järgiujumine, üks äraminek ja üks käes. Aga mitte kotis. Pisikesed liiga. See, mis mul ära läks, oli suht kena mõõdukas. Hüppas veidi ja läks. Ja püüdsin ereroosa seljaga landiga (uus variant). Idee poolest ülikülma vee värv...
Teema on lukustatud.
Info
26. november 2012 18.36 #2969 paunvere
paunvere vastas teemale Meriforell vol. 2
Oeh, pikk päev rügatud mere ääres. Viimased korrad on läinud ülesmäge: üks päev järgiujumine, järgmine päev mitu tugevat kontakti , eile siis esimest korda see sügis käsi kalaseks (alamõõdukas rsk).

No ja täna siis mõtlesin, et lõpetan hooaja korraliku mõõdus loomaga. Ainuke loom keda ma nägin oli näritud roietega hülgerümp kaldal.
Kalast ei essugi. Kaks hõbetatud lanti jäi merre, üks neist Aapua toodang.
Lisaks avastasin, et mu suht värsked kahlakad lubavad lahkesti mereveel põlvekõrguselt villarisse imbuda. Normull päev.

Arvan, et kui Aapualt laskemoona juurde saan , siis võtan veel võib olla jõuludki mere ääres vastu.
Edu kõigile!
Teema on lukustatud.
Info
30. november 2012 12.25 - 02. detsember 2012 18.34 #2976 aapua
kasutan nüüd eranditult pulbervärve. Sellised on tulemused.
Lisatud failid:
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: raikoj, dannyboy, rünno
Teema on lukustatud.
Info
30. november 2012 20.25 #2977 dannyboy
dannyboy vastas teemale Meriforell vol. 2
Kaunid ja olen õnnelik omanik :)
Teema on lukustatud.
Info
02. detsember 2012 14.55 #2978 aapua
Idas käidud. Räme sogasus. Võimatu püüda. Lõpuks leidsime selge veega koha. Tulemus - üks merikas ja üks kajakas. Merikas 55 senti aga jube kõhna. Läks kotti. Kajakas rabas vees mu lanti ja jäi nokkapidi konksu otsa. Verd tilkus ikka omajagu, aga ehk paraneb kiiresti. Õnnestus igatahes konks kenasti kätte saada. Peab mainima, et siduri tõmbas ikka kenasti käima!
Teema on lukustatud.
Info
02. detsember 2012 16.19 #2979 hannes
hannes vastas teemale Meriforell vol. 2

aapua kirjutas: Tulemus - üks merikas ja üks kajakas

(Y) :cheer:

Sai ka tiir lääne pool tehtud. Kuna see jääb sel aastal ilmselt viimaseks käiguks, siis oleks hea meelega midagi kotti pistnud (kajakas oleks raudselt kodus suitsu läinud :woohoo:)

Pikka pidu ei olnud, kuna meri möllas suht korralikult. Tunnike piitsutamist ja koju tagasi. Kui vahepeal suurt sooja ei tule, siis merikavarustus jääb kevadet ootama..
Teema on lukustatud.
Info
02. detsember 2012 17.20 #2980 oinz
oinz vastas teemale Meriforell vol. 2
Eelmine pühapäev ja eile sai paadiga lohusalus käidud. Eila oli ikka suht hull. Õues -7 kraadi ja laine suht korralik. Kala ei näinud kummalgi korral. Kopsutäis külma värsket õhku ja maotäis Aramist mis minus üle keskmise joobe tekitas. Ehku õnnestub järgmine nädal kah veel paaditama saada....
Teema on lukustatud.
Info
02. detsember 2012 19.18 #2981 raikoj
raikoj vastas teemale Meriforell vol. 2

aapua kirjutas: Kajakas rabas vees mu lanti ja jäi nokkapidi konksu otsa.

Kusjuures mul on sinu landiga väga tihti nii olnud, et kajakas lendab üle ja jääb nagu korraks mõttesse. Korra on isegi järele sukeldunud, aga kinni õnneks ei jäänud.

P.S Aapua, mõtle oma landile mingi hea nimi välja. Kõigil headel lantidel on nimed...
Teema on lukustatud.
Info
04. jaanuar 2013 20.49 #3053 unemati001
Nonii, HEAD UUT AASTAT teile kõigile!!! Homme minek ja eks siis saa näha kuihea see aasta kaljukitsele ka on, pidavat olema hea ja lihtne aasta.... eks me näe :) igal juhul on plaanis ikka selle aasta esimene tabada, loodan parimat ja eks siis annan teada mis, kus, millal ja millega... (beer)
Teema on lukustatud.
Info
05. jaanuar 2013 11.36 #3056 dannyboy
dannyboy vastas teemale Meriforell vol. 2
Ilusat Merika aastat Teile kõigile :) eile käidud ja nähtud, hea meel kohe, sügisel oli neid nullitamisi liigagi palju...

Edu uuel aastal!
Teema on lukustatud.
Info
06. jaanuar 2013 17.43 #3059 KaidoK
KaidoK vastas teemale Meriforell vol. 2
Eile sai siis käidud - tulemuseks 1 kotakt elukaga ,kes peale 10 sek ennast vabastas ja omateed läks siis 10 minutit hiljem alamõõduline lanti rabas ,kiirelt pilt ja edasi ta ujus nii et edu kõigile merika küttidele uueks aastaks !
Teema on lukustatud.
Info
07. jaanuar 2013 13.47 #3067 berku
berku vastas teemale Meriforell vol. 2
kaidok, idas või läänes?
Teema on lukustatud.
Info
07. jaanuar 2013 20.02 #3071 KaidoK
KaidoK vastas teemale Meriforell vol. 2
Ikka idas ,täpsustuseks Kolga laht (Y)
Teema on lukustatud.
Info
08. jaanuar 2013 18.38 #3074 unemati001
Nonii, KaidoK juba ära mainis mis toimus ja kus toimus, ainuke vahe on see et mina kalaga kontakti ei suutnud saavutada :( aga pole hullu küll tulevad ajad paremad
Teema on lukustatud.