Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 2

More
11 years 10 months ago #2320 by Ronny
Replied by Ronny on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
kui saladus pole siis mida ta praegu nii hästi võtab?
More
11 years 10 months ago #2321 by sipsik777
Replied by sipsik777 on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
ma usun et jutt ikka jõeforellist :)

More
11 years 10 months ago #2322 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Ikka jõeforellist jutt... Mis ta ikka närib, pole saladus: esimestes sügavates käänakutes tonkat ja ööussi, madalates lõikudes elektrit!

Tegelt käis püük nr 2 Mepps pöörlevaga. Pilvede korral kasutasin neoonvalget, päikese korral musta, millele paar täpikest ise olen peale teinud. Ja veel: landi kõik läikivad metallosad olen eelnevalt katnud musta küünelakiga. See kehtib siis päikesega püügi korral. Kala näeb lanti piisavalt, pole vaja, et ta säraks vees nagu juudi jõulupuu.
More
11 years 10 months ago #2328 by Ronny
Replied by Ronny on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Tegelt ma mõtlesin, et kuidas vobleritega lood on?
More
11 years 10 months ago #2333 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Ei mina ole voblerite hingeelu selgeks saanud... Täna jälle nr 2 valge Mepps otsas oli... Tulemuseks rekordiparandus. Tagasihoidlik, kusjuures. Ehk siis ligi kiloga ületasin vana tulemuse. 2370 on nüüd uus lagi. Üritan ka pildi sisse tõmmata. Ja muidugi on blogi tegemisel.
More
11 years 10 months ago #2334 by hannes
Time to create page: 0.107 seconds
Powered by Kunena Forum